Nowoczesne gadżety a zdrowie – które z nich warto mieć?

Nowoczesne gadżety a zdrowie – które z nich warto mieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok rynek dostarcza nam coraz więcej sprzętu, dzięki któremu możemy kontrolować nasze zdrowie, a nawet je sobie zapewnić. Kontrola pulsu, ciśnienia, ciepłoty ciała, regulacja wilgotności powietrza w pomieszczeniu, oczyszczanie powietrza, a jest to tylko kropla w morzu oferowanych nam możliwości.

Smartwatch

Inteligentne zegarki, to nie tylko stylowy wygląd i elektryczny panel, na którym pokazuje się godzina. Dzięki nim sprawdzisz poziom nasycenia krwi tlenem, wykonasz proste i szybkie badanie podobne do EKG, skontrolujesz temperaturę ciała, ilość snu lub jakie treningi musisz wykonać. W zależności od producenta i ilości funkcji, ich cena waha się w przedziale od 100,00 zł do nawet 2 000,00 zł.

Oczyszczacz powietrza

Urządzenie przydatne szczególnie w dużych miastach, gdzie wskaźniki jakości powietrza nie wykazują jego czystości. W zależności od ceny (250,00 zł – 6 000,00 zł), otrzymasz różne funkcje i usprawnienia. W droższych modelach będziesz mógł łączyć się z Wi-Fi, co umożliwi sterowanie zdalne, spadnie też poziom emitowanego hałasu, wzrośnie wydajność i maksymalna wielkość pomieszczenia, jakie może być oczyszczane z szkodliwych pyłów i gazów, otrzymasz wbudowany nawilżacz powietrza.

Szczoteczka soniczna

Uśmiech jest jedną z naszych wizytówek. Dzięki szczoteczce sonicznej dbanie o zęby będzie jeszcze skuteczniejsze. Jej działanie opiera się na emitowaniu fal dźwiękowych, które oczyszczą m.in. przestrzenie międzyzębowe. Oprócz tego, szczoteczka wykonuje również ruchy mechaniczne, które w połączeniu z falami sonicznymi tworzą aktywną chmurę bąbelków, wspomagając proces mycia. Jak większość nowoczesnych urządzeń, to również połączysz ze swoim telefonem, a codzienną pielęgnację wspomoże specjalna aplikacja.  Cena szczoteczki sonicznej wynosi od 20,00 zł – 1 200,00 zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zwiększyć bezpieczeństwo w mieszkaniu?
Jak zwiększyć bezpieczeństwo w mieszkaniu?
Bezpieczeństwo w domu jest niezwykle ważne. Jak je jednak zapewnić? Podpowiadamy, o co warto zadbać, aby czuć się w swoim mieszkaniu bezpiecznie.
Systemy instalacji fotowoltaicznej off-grid i on-grid – czym są?
Systemy instalacji fotowoltaicznej off-grid i on-grid – czym są?
Poznaj systemy instalacji fotowoltaicznej off-grid i on-grid. Czym się od siebie różnią i który z nich wybrać do swojego domu? Jakie są ich zalety oraz wady?
Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku?
Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku?
Zastanawiasz się, jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku? Wyjaśniamy krok po kroku. To nic skomplikowanego!
Ostatnie wpisy