Bezpłatny Internet – czy to w ogóle możliwe?

Bezpłatny Internet – czy to w ogóle możliwe?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Bez stałego dostępu do sieci nie wyobrażamy sobie już życia. Jak pokazują statystyki 90% gospodarstw domowych w Polsce jest podłączona do sieci. Czy jednak możliwe jest całkowicie bezpłatne korzystanie z Internetu? 

Aero2

Całkowicie darmowy transfer mobilny oferuje Aero2. Operator umożliwia dostęp do jedynego zupełnie darmowego łącza mobilnego. W celu rozpoczęcia korzystania z jego usług trzeba zainwestować kwotę rzędu 30 złotych (jednorazowo) na zakup karty. Wiele do życzenia pozostawia oferowana przez dostawcę prędkość – maksymalna prędkość to 512 kbit/s. 

Nie będzie on jednak odpowiedni dla wszystkich, np. dla graczy komputerowych, którzy wymagają od łącza szybkiego transferu. Czas trwania nieprzerwanego transferu z siecią trwa do 60 minut od momentu nawiązania połączenia. Po tym czasie połączenie trzeba odnowić.

Aero2 jest bezpłatny, ale żeby móc z niego korzystać, należy zamówić odpowiednią kartę SIM do swojego modemu lub routera. Można ją zamówić wyłącznie przez internet. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pralka sterowana smartfonem – jaką wybrać?
Pralka sterowana smartfonem – jaką wybrać?
Pralki sterowane smartfonem - nie tylko dla fanów nowinek technologicznych, ale także osób, które cenią sobie wygodę w codziennym życiu. Dowiedz się o nich więcej!
Sposoby na uatrakcyjnienie ogrodu
Sposoby na uatrakcyjnienie ogrodu
Dowiedz się, jak możesz w prosty sposób uatrakcyjnić swój ogród.
Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer
Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer
Poznaj Memory, czyli nową funkcję Asystenta Google, którą planuje uruchomić technologiczny gigant.
Ostatnie wpisy