Bezpłatny Internet – czy to w ogóle możliwe?

Bezpłatny Internet – czy to w ogóle możliwe?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Bez stałego dostępu do sieci nie wyobrażamy sobie już życia. Jak pokazują statystyki 90% gospodarstw domowych w Polsce jest podłączona do sieci. Czy jednak możliwe jest całkowicie bezpłatne korzystanie z Internetu? 

Aero2

Całkowicie darmowy transfer mobilny oferuje Aero2. Operator umożliwia dostęp do jedynego zupełnie darmowego łącza mobilnego. W celu rozpoczęcia korzystania z jego usług trzeba zainwestować kwotę rzędu 30 złotych (jednorazowo) na zakup karty. Wiele do życzenia pozostawia oferowana przez dostawcę prędkość – maksymalna prędkość to 512 kbit/s. 

Nie będzie on jednak odpowiedni dla wszystkich, np. dla graczy komputerowych, którzy wymagają od łącza szybkiego transferu. Czas trwania nieprzerwanego transferu z siecią trwa do 60 minut od momentu nawiązania połączenia. Po tym czasie połączenie trzeba odnowić.

Aero2 jest bezpłatny, ale żeby móc z niego korzystać, należy zamówić odpowiednią kartę SIM do swojego modemu lub routera. Można ją zamówić wyłącznie przez internet. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co potrzebne jest do obróbki betonu i drewna?
Co potrzebne jest do obróbki betonu i drewna?
Obróbka materiału jest nieodłącznym elementem procesu produkcji w każdej branży. Modyfikować i kształtować trzeba nawet najtrudniejsze tworzywa, potrzebne są tylko odpowiednie narzędzia. Dowiedz się, jakie narzędzia są niezbędne przy obróbce betonu oraz drewna.
Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku?
Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku?
Zastanawiasz się, jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku? Wyjaśniamy krok po kroku. To nic skomplikowanego!
E-papierosy w programie walki z nowotworami?
E-papierosy w programie walki z nowotworami?
Czy Komisja Europejska włączy e-papierosy do programu walki z nowotworami? Kampania „Prawo dla ludzi” domaga się takiej decyzji.
Ostatnie wpisy