Konkurs Biedronki – zostań pisarzem albo ilustratorem bajek dla dzieci

Konkurs Biedronki – zostań pisarzem albo ilustratorem bajek dla dzieci

Ciekawostki
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Biedronka dla dzieci

Projekt sieci Biedronka ma na celu zachęcenie dzieci do czytania. Inicjatywa skierowana jest dla debiutujących pisarzy i ilustratorów. Za zadanie mają stworzyć książki dla dzieci w wieku 4-10 lat. Autor najlepszego tekstu i autor ilustracji do niego dostaną po 100 000 zł nagrody. Co więcej, książka ich autorstwa zostanie przekazana do sprzedaży w sklepach Biedronka w całej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy. Ubiegłoroczna edycja konkursu liczyła sobie 4800 uczestników. O szczegółach można przeczytać na stronie internetowej sklepu.

Istotne daty

Między 11 lutego a 22 marca miał miejsce pierwszy etap konkursu, czyli zgłoszenie prac w kategorii Tekst. 23 kwietnia odbyły się obrady Kapituły Nagrody, a 18 maja nastąpiło ogłoszenie wyników pierwszego etapu konkursu. Między 18 maja a 28 czerwca będzie miał miejsce drugi etap konkursu, czyli ogłoszenie prac w kategorii Ilustracje. W dniu 15 lipca obradować będzie Jury Kapituły Nagrody, a do 30 września nastąpi ogłoszenie wyników drugiego etapu konkursu i wtedy też książka trafi do sprzedaży.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak urządzić korytarz w mieszkaniu?
Jak urządzić korytarz w mieszkaniu?
Sprawdź skuteczne sposoby na zaaranżowanie każdego korytarza! Najważniejsze informacje znajdziesz u nas!
Jak dobrze zaplanować przestrzeń w biurze dla maksymalnej produktywności?
Jak dobrze zaplanować przestrzeń w biurze dla maksymalnej produktywności?
Odkryj strategie optymalizacji przestrzeni biurowej wpływającej na wzrost produktywności. Dowiedz się, jak najlepiej zaprojektować i zagospodarować swoje miejsce pracy.
Jak stosować oleje do drewna?
Jak stosować oleje do drewna?
Dowiedz się, jak efektywnie wykorzystać oleje do drewna - podstawowe informacje, praktyczne porady i profesjonalne techniki. Idealny poradnik dla amatorskich entuzjastów i doświadczonych specjalistów.
Ostatnie wpisy