Gdzie spędzą urlop polacy w 2021 roku?

Gdzie spędzą urlop polacy w 2021 roku?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Cieszą się z ich nadejścia nie tylko dzieci, ale także rodzice, planując wypoczynek na długo do przodu. Sprawdź, gdzie Polacy spędzają urlop w 2021 roku.

Pandemia a wakacje

Przed kilkoma dniami opublikowano wyniki badania ARC Rynek i Opinia na temat planów wakacyjnych Polaków. Wynika z niego, że więcej osób planuje wyjazd na wakacje w 2021 roku, niż w 2020. Niemal co trzecia ankietowana osoba przyznała, że pandemia miała wpływ na wybór kierunku wypoczynku w tym roku

Najpopularniejsze kierunki

Do najpopularniejszych kierunków turystycznych, wybieranych przez Polaków należą Chorwacja, Grecja, Turcja i Egipt. Wielu Polaków, również ze względu na pandemię zdecydowało się na lokalna wypoczynek nad polskim morzem. W tym przypadku dominują miejscowości takie jak Mrzeżyno, Władysławowo, Ustka i Mielno.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co trzeba dokładnie wymierzyć przed umeblowaniem mieszkania?
Co trzeba dokładnie wymierzyć przed umeblowaniem mieszkania?
Podpowiadamy, jakie czynności warto wykonać przed zakupem mebli do domu. Czy na pewno wiesz, co należy wymierzyć?
Jak oświetlić teren dookoła domu?
Jak oświetlić teren dookoła domu?
Oświetlenie terenu dookoła domu to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale również wygody i estetyki. Poznaj podstawowe elementy zewnętrznego oświetlenia, dodatkowe lampy, których zainstalowanie może pozytywnie wpłynąć na wygląd Twojego domu oraz techniczne aspekty, na które musisz zwrócić uwagę.
Jak wykorzystać we wnętrzu tapety industrialne?
Jak wykorzystać we wnętrzu tapety industrialne?
Sposób w jaki aranżujemy swoje wnętrza, jest poniekąd odzwierciedleniem naszego charakteru i wyjątkowej, indywidualnej estetyki. Warto jednak zauważyć, że w pewnym sensie kierujemy się także najnowszymi trendami wnętrzarskimi i chętnie czerpiemy inspiracje.
Ostatnie wpisy