Gdzie spędzą urlop polacy w 2021 roku?

Gdzie spędzą urlop polacy w 2021 roku?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Cieszą się z ich nadejścia nie tylko dzieci, ale także rodzice, planując wypoczynek na długo do przodu. Sprawdź, gdzie Polacy spędzają urlop w 2021 roku.

Pandemia a wakacje

Przed kilkoma dniami opublikowano wyniki badania ARC Rynek i Opinia na temat planów wakacyjnych Polaków. Wynika z niego, że więcej osób planuje wyjazd na wakacje w 2021 roku, niż w 2020. Niemal co trzecia ankietowana osoba przyznała, że pandemia miała wpływ na wybór kierunku wypoczynku w tym roku

Najpopularniejsze kierunki

Do najpopularniejszych kierunków turystycznych, wybieranych przez Polaków należą Chorwacja, Grecja, Turcja i Egipt. Wielu Polaków, również ze względu na pandemię zdecydowało się na lokalna wypoczynek nad polskim morzem. W tym przypadku dominują miejscowości takie jak Mrzeżyno, Władysławowo, Ustka i Mielno.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Praktyczna elektronika do domu – co ułatwi codzienne funkcjonowanie?
Praktyczna elektronika do domu – co ułatwi codzienne funkcjonowanie?
Przedstawiamy listę urządzeń i gadżetów, które ułatwią codzienne czynności. Te inteligentne sprzęty są niezwykle pomocne i stylowe.
Digital twin, czyli cyfrowy bliźniak – czym jest?
Digital twin, czyli cyfrowy bliźniak – czym jest?
Pojęcie cyfrowy bliźniak staje się coraz popularniejsze w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Czym jest i jakie funkcje pełni digital twin?
Jak wybrać najlepszą firmę SEO w Lublinie?
Jak wybrać najlepszą firmę SEO w Lublinie?
Aby Twoja firma była widoczna w sieci, warto zainwestować w usługę profesjonalnego pozycjonowania. Z pomocą specjalistów z tej branży sprawić można, aby strona internetowa przedsiębiorstwa znajdowała się w pierwszych pozycjach wyszukiwarki Google, to z kolei pozwoli na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży.
Ostatnie wpisy