Przegląd ekspresów do kawy sterowanych bezprzewodowo

Przegląd ekspresów do kawy sterowanych bezprzewodowo

RTV i AGD
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Inteligentne urządzenia mają zdolność łączenia się ze sobą, a także przetwarzania informacji za pośrednictwem internetu i pozostałych sieci komunikacyjnych. Zaliczają się do nich ekspresy do kawy sterowane bezprzewodowo. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

Jak używać smart ekspresu?

Pomimo tego, że urządzenie korzysta z zaawansowanych technologii, uruchomienie go nie jest trudne. Standardowy produkt wystarczy podłączyć do kontaktu, a następnie nawiązać połączenie z lokalną siecią Wi-Fi. 

Robi się to z poziomu panelu obsługi ekspresu lub poprzez aplikację. Następnie urządzenie jest sparowane ze smartfonem, tabletem czy laptopem, można z niego zdalnie korzystać i na przykład ustawić robienie kawy na poranek.

Ile kosztuje ekspres do kawy sterowany bezprzewodowo?

Ceny wahają się od 2 tysięcy złotych do nawet 15 tysięcy złotych. Mowa tutaj o ekspresach przeznaczonych do użytku niekomercyjnego w domu. Jeśli chcesz przetestować zdalne sterowanie urządzeniem, to lepiej sprawdź produkty z niższej półki cenowej. Czym charakteryzują się ekspresy bezprzewodowe w niskiej, średniej i wysokiej cenie? 

Ekspres Nivona CafeRomatica 660 za ok. 2 tys. złotych

Urządzenie może być dobrą propozycją na początek. Na zakup trzeba przeznaczyć ok. 2 tysiące złotych. Sam produkt zbiera bardzo dobre recenzje u użytkowników, którzy zdecydowali się go nabyć.

Nivona CafeRomatica 660 to ekspres automatyczny. Ma stalowy młynek, przez który przechodzi para pod ciśnieniem 15 barów. Produkt dysponuje mocą na poziomie 1455 W. Można w nim umieszczać zarówno kawę mieloną, jak i ziarnistą.

Za pomocą urządzenia można przygotować takie napoje jak americano, cappuccino, espresso, czy podawać gorącą wodę lub mleko. Ekspres Nivona CafeRomatica 660 został wyposażony w funkcję spieniania mleka, regulacji mocy i temperatury kawy, ilości zaparzanego napoju, a także stopniowanie poziomu zmielenia ziaren. Całość uzupełnia opcja sterowania smartfonem.

Ekspres Siemens EQ700 TP707R06 za ok. 5 tys. złotych

Produkt znajduje się w średniej kategorii cenowej. To automatyczny ekspres do kawy, który wtłacza ją pod ciśnieniem 19 barów. Można w nim używać kawy ziarnistej i przygotować m.in.: americano, cappuccino, crema, doppio, espresso, espresso macchiato czy gorącą wodę lub mleko.

Ekspres Siemens EQ700 TP707R06 dysponuje mocą na poziomie 1500 W. Jest wyposażony w funkcję spieniania mleka, regulację mocy i stopnia zmielenia kawy. Ma również opcję pozwalającą kontrolować ilość zaparzanego napoju, wbudowany młynek i wskaźnik poziomu wody. Za jego pomocą można przygotować dwie kawy jednocześnie. Całość uzupełnia sterowanie smartfonem, a także dotykowy ekran i opcja One Touch Cappuccino.

Ekspres Jura GIGA 10 Diamond Black za ok. 16 tys. złotych

To automatyczny ekspres, który ma ceramiczny młynek. Napój jest wtłaczany za sprawą pary pod ciśnieniem 15 barów. Można w nim przygotowywać kawę mieloną i ziarnistą. Dostępne odmiany napojów to m.in. americano, cappuccino zwykłe / cold brew / extra shot, cortado czy macchiato.

Ekspres Jura GIGA 10 Diamond Black ma moc 2300 W. Urządzenie wyposażono w opcję spieniania mleka, regulację mocy kawy, ilości jej zaparzania, a także wskaźnik poziomu wody i filtr. Produkt ma też dotykowy ekran i funkcję spieniania mleka na zimno.

Zdj. główne: Kevin Schmid/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto zainwestować w domeny?
Czy warto zainwestować w domeny?
Inwestycja w domeny internetowe to temat, który od lat budzi zainteresowanie zarówno wśród początkujących przedsiębiorców, jak i doświadczonych inwestorów. Strony […]
Czy warto inwestować w oświetlenie sterowane aplikacją na smartfona?
Czy warto inwestować w oświetlenie sterowane aplikacją na smartfona?
Zastanawiasz się nad sterowaniem oświetleniem za pomocą aplikacji na smartfona? Poznaj zalety i pułapki tej nowoczesnej technologii w naszym wyjątkowym artykule.
Jak wybrać kolumny głośnikowe?
Jak wybrać kolumny głośnikowe?
Lista czynników, które mogą mieć znaczący wpływ na wybór kolumn głośnikowych, jest długa.
Ostatnie wpisy