Oculus Rift, czyli wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Oculus Rift, czyli wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wirtualna rzeczywistość w grach może być udziałem użytkownika. Oculus VR pokonał kolejne technologiczne bariery, umożliwiając graczom swobodne poruszanie się w sferze wirtualnej rzeczywistości. Znajdź swoje miejsce w grze, korzystając z Oculus Rift. Wynajem lub zakup urządzenia to coś więcej, niż doświadczenie realnego uczestnictwa w rozgrywce.

Wejdź w interakcję ze światem wirtualnym

Miłośnicy wirtualnej rzeczywistości, teraz mogą w niej uczestniczyć. Próby doświadczenia VR były podejmowane już w latach 60. ubiegłego stulecia, jednak dopiero dynamiczny rozwój technologii pozwolił wypracować rozwiązania, umożliwiające pełne wejście do świata wirtualnych rozgrywek i zmieniające rolę gracza z biernego obserwatora na czynnego uczestnika fabuły. Synonimem możliwie wysokiego poziomu techniki stał się Oculus, proponując model Rift – gogle, które gamingowcy chętnie dołączyli do swoich akcesoriów.

Realne doświadczenie wirtualnego świata

Doświadczenie wirtualnego świata jest możliwe, dzięki systemowi do odbioru wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Decydując się na gogle wyświetlające lub wytwarzające obraz, masz możliwość pełnego wejścia w rozgrywkę, w rzeczywistości poruszając się po realnym pomieszczeniu. Zaawansowani gamingowcy wykorzystując potencjał sprzętu, zwielokrotnią doznania w trakcie gry. Mniej doświadczeni odkryją nowy wymiar domowego kina, także dzięki możliwości wynajmu gogli w Plenti. Decyzja o wypożyczeniu może być wstępem do zakupu urządzenia i pierwszym krokiem w stronę odkrywania nowego wymiaru VR.

System do odbioru wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, to gogle o innowacyjnej konstrukcji. Dwa wyświetlacze i specjalistyczne soczewki odpowiadające za zakrzywienie obrazu i urealnienie wirtualnej rzeczywistości, docenili zaawansowani i początkujący gamingowcy. Urządzenie, śledzi ruchy głowy użytkownika, a dzięki dedykowanym kontrolerom, umożliwia pełne uczestnictwo w fabule gry.

Sprostaj wymaganiom i wejdź do świata VR

Oculus Rift ma swoje wymagania. Decydując się na wynajem, zweryfikuj specyfikację komputera, który będzie zasilał gogle. Poprawne działanie ekranów będzie możliwe w oparciu o system Windows 10. Urządzenie powinno być wyposażone w odpowiednią kartę graficzną, np. AMD Radeon RX 480, procesor Intel i5-4590 lub lepszy, a także minimum 8 GB pamięci RAM, wyjścia HDMI i porty USB – 3.0 i dwa 2.0.

Zdj główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rozłączniki bezpiecznikowe — jak działają i dlaczego są istotne dla twojego bezpieczeństwa
Rozłączniki bezpiecznikowe — jak działają i dlaczego są istotne dla twojego bezpieczeństwa
Rozłączniki bezpiecznikowe — klucz do ochrony przed awariami i pożarami. Sprawdź, dlaczego są niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa!
Praktyczne akcesoria do kuchennych płyt grzewczych
Praktyczne akcesoria do kuchennych płyt grzewczych
Nowoczesna kuchnia to taka, którą charakteryzuje funkcjonalne i praktyczne wyposażenie, obejmujące zarówno podstawowe sprzęty, jak i akcesoria.
Jak przygotować dziecko na powrót do szkoły?
Jak przygotować dziecko na powrót do szkoły?
Przeczytaj o tym, jak pomóc dziecku w przygotowaniu do powrotu do szkoły.
Ostatnie wpisy