Albicla popularniejsza w sieci niż… morsowanie! Czym zabłysnął portal?

Albicla popularniejsza w sieci niż… morsowanie! Czym zabłysnął portal?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W sieci pojawił się nowy portal społecznościowy o nazwie Albicla. To polski odpowiednik Facebooka, który miał wyróżniać się wolnością słowa. W praktyce okazało się, że ma wiele luk, ale jego popularność zadziwia.

Popularność portalu Albicla

Jak donosi SentiOne na swoim profilu na Facebooku, zasięg Albicli, nowego prawicowego portalu społecznościowego, okazał się większy niż #morsowanie! To oznacza tylko jedno: o tym się mówi.

Kopia regulaminu z Facebooka i awarie

Niestety, właściciele serwisu Albicla chyba nie spodziewali się aż tak wielkiego zainteresowania. Zarządzanie portalem okazało się trudniejsze. Użytkownicy skarżyli się na długi czas oczekiwania na link aktywacyjnych, a także kopiowanie podpunktów regulaminu z Facebooka (wraz z linkami odsyłającymi). Wątpliwości dotyczą też bezpieczeństwa w sieci. Na kilka minut została wyłączona możliwość komentowania, ponieważ pojawiło się wiele profili i komentarzy niezgodnych z regulaminem. Jak się okazuje, Albicla nie poradziła sobie z niektórymi profilami, które okazały się trollami i atakami hakerskimi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sztuka pakowania – jak zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem?
Sztuka pakowania – jak zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem?
Pakowanie produktów jest kluczowym elementem procesu sprzedaży, szczególnie w branży e-commerce, gdzie produkty muszą być dostarczone do klientów w idealnym stanie. Pakowanie stanowi także integralną część doświadczenia klienta, wpływając na pozytywne lub negatywne wrażenia związane z marką. Jak zatem zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem podczas transportu?
Co potrzebne jest do obróbki betonu i drewna?
Co potrzebne jest do obróbki betonu i drewna?
Obróbka materiału jest nieodłącznym elementem procesu produkcji w każdej branży. Modyfikować i kształtować trzeba nawet najtrudniejsze tworzywa, potrzebne są tylko odpowiednie narzędzia. Dowiedz się, jakie narzędzia są niezbędne przy obróbce betonu oraz drewna.
Jak wykorzystać we wnętrzu tapety industrialne?
Jak wykorzystać we wnętrzu tapety industrialne?
Sposób w jaki aranżujemy swoje wnętrza, jest poniekąd odzwierciedleniem naszego charakteru i wyjątkowej, indywidualnej estetyki. Warto jednak zauważyć, że w pewnym sensie kierujemy się także najnowszymi trendami wnętrzarskimi i chętnie czerpiemy inspiracje.
Ostatnie wpisy