Najbardziej oczekiwane premiery gier 2021

Najbardziej oczekiwane premiery gier 2021

Gry i rozrywka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W roku 2021 powoli opadają emocje po dużej wpadce CD Project z bugami w nowej grze Cyberpunk 2077.  

Kiedy społeczność graczy już nieco ochłonęła, zaczęło się wielkie odliczanie do najbardziej oczekiwanych premier. Oto nasza hot lista gier na PC, które wyjdą już w tym roku!

Baldur’s Gate 3 – nowa odsłona klasyki RPG

To jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nowy Baldur’s Gate musiał czekać na swoją premierę ponad 20 lat. Fani już zacierają ręce – w nowej części legendarnego RPG pojawią się nieznane wątki, jedynie sugerowane w poprzednich częściach gry. 

Akcja ma toczyć się ponad 100 lat przed wydarzeniami z Baldur’s Gate 2. Zmieniona została mechanika gry, jednak twórcy zapowiadają, że Baldur’s Gate 3 nie będzie odstawać klimatem od swoich poprzedników. Beta ma mieć swoją premierę 6.10.2021 roku.

Century: Age of Ashes

Swoją premierę tytuł ma mieć w kwietniu 2021 roku. Ta gra sieciowa dla wielu graczy dostarczy Ci rozrywki na najwyższym poziomie. Na pewno pokochają ją wszyscy fani smoków i magii. Deweloperzy zapewniają, że gra będzie osadzona w świecie pełnym ciekawych wątków fabularnych. Dopełnieniem ma być również sporych rozmiarów mapa do wielogodzinnej eksploracji.

Resident Evil: Village

Fani serii Resident Evil bardzo liczą na jej nową odsłonę. Ten kultowy survival horror jest połączeniem strzelanki z przerażającymi jumpscare’ami. Nowe, ciekawe lokacje oraz przerażające potwory na pewno zaskoczą fanów serii. Gracz znów wciela się w Ethan Winters, który śledzi swoich przeciwników z perspektywy pierwszej osoby. Dzięki FPP rozgrywka jest jeszcze bardziej przerażająca i mroczna. Premiera gry przewidziana jest na maj 2021 roku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać rolety mini do balkonu?
Jak wybrać rolety mini do balkonu?
Poradnik, który pomoże Ci wybrać najlepsze rolety do twojego balkonu. Poznaj kroki do podjęcia, aby uzyskać praktyczne i estetyczne zasłony, które podkreślą charakter Twojej przestrzeni.
Inwestycje elektryczne: Droga ku zrównoważonej przyszłości
Inwestycje elektryczne: Droga ku zrównoważonej przyszłości
Inwestycje elektryczne odgrywają kluczową rolę w dążeniu do zrównoważonej przyszłości. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu dynamicznemu sektorowi.
Dlaczego lampy solarne są świetnym wyborem?
Dlaczego lampy solarne są świetnym wyborem?
Dzięki swojej autonomii i prostocie użytkowania, te urządzenia zdobywają uznanie użytkowników na całym świecie.
Ostatnie wpisy