Najpopularniejsze serwisy VOD – przegląd i propozycje

Najpopularniejsze serwisy VOD – przegląd i propozycje

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z serwisów VOD, na których można oglądać ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne.

Przekonaj się, które z platform internetowych na telewizory i telefony cieszą się obecnie największą popularnością i dlaczego?

Netflix – najpopularniejsza platforma w Polsce i na świecie

W Polsce największą popularnością cieszy się serwis NETFLIX, który przyciągnął do siebie ponad 4 387 545 użytkowników w 2020 roku. Na tej platformie można obejrzeć popularne seriale i filmy, które dostępne są nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wszystko to z lektorem lub dubbingiem.

VOD.pl – popularny serwis z filami i serialami dla każdego

Kolejny na liście jest serwis VOD.pl, który w 2020 roku przyciągnął do siebie około 3 345 922 użytkowników. W tym miejscu znajdziesz dla siebie i rodziny filmy z kolekcji Gwiezdnych Wojen, Marvela, produkcje nagrodzone Oscarami, a także bajki Disneya. To wszystko w jednym miejscu. Dostępne są hity, które niedawno można było obejrzeć w kinie.

CDA.pl premium – filmy bez reklam

Od dłuższego czasu wzrasta popularność serwisu CDA.pl premium. W 2020 roku z tej platformy internetowej korzystało  2 672 752 użytkowników. Czemu tak wiele osób zdecydowało się na oglądanie filmów i seriali na tym serwisie? Wszystkie produkcje można oglądać bez reklam, a połączenie jest naprawdę doskonałe.

VOD.TVP.pl – polskie seriale i wiadomości w jednym miejscu

VOD.TVP.pl to serwis, na którym można obejrzeć wszystkie produkcje, wiadomości i mecze, które były publikowane w telewizji polskiej TVP. W 2020 roku aplikacja na telefon i telewizor przyciągnęły do siebie 2 568 947 użytkowników. W tym miejscu można obejrzeć wszystkie odcinki takich seriali jak Rodzinka.pl lub Ranczo, które uwielbiane są przez polskich widzów.

Player.pl – popularne programy telewizyjne i seriale

Obecnie wzrosła popularność serwisu Player.pl, na którym można obejrzeć seriale i programy telewizyjne, które dostępne są na TVN w telewizji, i wiele ciekawych filmów lub bajek dla dzieci. W 2020 roku z tej aplikacji korzystało ponad 2 211 853 użytkowników. Obecnie jednak na korzystanie z aplikacji zdecydowało się jeszcze więcej osób, ze względu na premierę drugiej części kultowego serialu Brzydula. Druga część przyciągnęła nowych zainteresowanych.

WP.pl – vod – mecze, wiadomości i seriale

Serwis WP.pl vod to miejsce, gdzie można obejrzeć wiadomości, mecze lub ciekawe seriale. Można zdecydować się na korzystanie z darmowej wersji, gdzie przed obejrzeniem programu trzeba obejrzeć trzy minuty dodatkowych reklam. Dostępne są również zestawy programów telewizyjnych z comiesięczną opłatą. W 2020 roku na korzystanie z tej aplikacji zdecydowało się 2 136 297 użytkowników.

HBOGO.pl – czołowe serwisy VOD

Polecaną przez wiele osób platformą jest HBOGO.pl, gdzie dostępne są najnowsze seriale polskie i zagraniczne produkcje filmowe. Wystarczy wykupić subskrypcję, by mieć dostęp do ciekawych i ulubionych odcinków i filmów. 1 453 365 użytkowników zdecydowało się na korzystanie z tego serwisu w 2020 roku.

IPLA.TV – dla wielbicieli seriali

To kolejna platforma, na której można obejrzeć polskie filmy, seriale i programy telewizyjne. Jest również dostęp do wiadomości, wydarzeń lub meczów, które można oglądać na żywo lub w dogodnym dla siebie momencie. W ubiegłym roku na korzystanie z niej zdecydowało się 1 077 875 użytkowników.

Primevideo.com – nowy serwis

Nowy na rynku serwis, w którym dostępne są seriale i filmy. Przez pierwszy rok od powstania na korzystanie z platformy zdecydowało się 463 657 użytkowników. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę to, że jest to dość świeża aplikacja.

>> Zobacz też: Discord – czym jest i jak działa?

Chili.com – filmy prosto z kin

Do nowości zaliczana jest również strona Chili.com, na której używanie zdecydowało się około 457 788 osób. Ten wynik sprawił, że nowy serwis na rynku zaliczony został do dziesięciu najpopularniejszych platform VOD w 2020 roku.

Wszystkie wyżej wymienione serwisy pozwalają na oglądanie filmów, seriali, programów telewizyjnych i wiadomości. Dają dostęp do nowości, które ukazały się w kinach lub miały się ukazać, ale premiery zostały odwołane ze względu na pandemię.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przechowywać rzeczy w pokoju dziecka?
Jak przechowywać rzeczy w pokoju dziecka?
Twoje dziecko ma sporo zabawek? Sprawdź, jak możesz w łatwy sposób je przechowywać.
Stylowe oświetlenie wewnętrzne – jak je uzyskać?
Stylowe oświetlenie wewnętrzne – jak je uzyskać?
W tym artykule podpowiemy, jak uzyskać stylowe oświetlenie wewnętrzne, korzystając z różnych technik, rodzajów lamp i odpowiedniego projektu oświetleniowego. Przygotuj się na transformację swojego wnętrza za pomocą światła!
Jak wybrać idealny obraz na płótnie do twojej sypialni?
Jak wybrać idealny obraz na płótnie do twojej sypialni?
Odkryj, jak dobór odpowiedniego obrazu na płótnie może całkowicie odmienić twoją sypialnię. Dowiedz się, jakie aspekty należy wziąć pod uwagę, aby proces wyboru był łatwiejszy.
Ostatnie wpisy