Discord – czym jest i jak działa?

Discord – czym jest i jak działa?

Gry i rozrywka
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy, kto gra w gry online, zapewne wie, czym jest Discord. Jeśli jeszcze nie używasz tej platformy, sprawdź, jakie daje ci możliwości.

Czym jest Discord?

Discord jest platformą, za pomocą której prześlesz wiadomości głosowe, tekstowe oraz graficzne. Możesz również wymieniać się plikami video z innymi użytkownikami. Discord jest odpowiednim narzędziem dla graczy, którzy streamują gry i chcą szybko połączyć się z innymi osobami ze swojej drużyny. Platforma jest bardzo intuicyjna w obsłudze, a jej użytkowanie darmowe.

Discord ma jeszcze jedną misję – zrzesza osoby zainteresowane daną tematyką bądź grami. Opiera się on na tworzeniu na serwerach kanałów, które podzielone są tematycznie. Jeśli szukamy osób do rozgrywki w CS’a lub nie mamy maga w WOW’ie, to discord będzie odpowiednim miejscem dla nas. Discord to również idealne miejsce na stworzenie własnego kanału ze śmiesznymi filmikami i memami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile kosztuje Game Pass i Game Pass Ultimate?
Ile kosztuje Game Pass i Game Pass Ultimate?
Miłośnicy gier online mają szansę skorzystać z platformy udostępniającej wiele gier jednocześnie. Popularna usługa Game Pass ma dwa warianty dostępu. Sprawdź, ile kosztuje Game Pass i Game Pass Ultimate?
Jak oświetlić teren dookoła domu?
Jak oświetlić teren dookoła domu?
Oświetlenie terenu dookoła domu to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale również wygody i estetyki. Poznaj podstawowe elementy zewnętrznego oświetlenia, dodatkowe lampy, których zainstalowanie może pozytywnie wpłynąć na wygląd Twojego domu oraz techniczne aspekty, na które musisz zwrócić uwagę.
Czym ocieplić dom, aby spełniać wymagania?
Czym ocieplić dom, aby spełniać wymagania?
Jesteś w trakcie budowy domu? Dowiedz się, jak wybrać ogrzewanie oraz izolację termiczną, aby móc cieszyć się ciepłem i przyjemną atmosferą w domu!
Ostatnie wpisy