Była moda na streaming jedzenia, a teraz… spania

Była moda na streaming jedzenia, a teraz… spania

Gry i rozrywka
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Streamerzy wciąż zaskakują swoich fanów nowymi pomysłami na zarabianie pieniędzy. Ostatnio modne były streamy z jedzenia. Hitem 2021 roku są jednak streamingi ze spania.

Streamowanie spania – nowa moda na Twitchu

Streamerzy, chcąc zwrócić uwagę na swoje kanały, wymyślają coraz to nowsze tematy do nagrywania live-ów. Streamowanie snu może wydawać się bardzo nudne, jednak youtuberzy i właściciele kont na Twitchu wymyślili urozmaicenie tego, wydawałoby się mało ekscytującego, zajęcia. Widzowie mogą kazać spać streamerowi w dziwnej pozycji, a także torturować go przez ciągłe budzenie. W trakcie snu są oni również podłączeni do urządzenia wskazującego fale mózgowe. To dość ciekawy eksperyment społeczny pokazujący, co streamer jest w stanie znieść dla kolejnych wpłat od widzów oraz subskrybcji.

Senne streamingi osiągnęły na You Tube swój szczyt oglądalności w styczniu 2021 roku. Już w pierwszych trzech tygodniach od pojawienia się tego fenomenu pojawiło się ponad 170 filmów o takiej tematyce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Do czego przyda się aplikacja eWeLink?
Do czego przyda się aplikacja eWeLink?
W swoim domu wprowadziłeś system smart home? Sprawdź aplikację eWeLink, która może się przydać w automatycznym sterowaniu urządzeniami!
Jak dopasować kolory mebli?
Jak dopasować kolory mebli?
Kolory mebli mają istotny wpływ na końcowy efekt aranżacji mieszkania. Planujesz zakup mebli? Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę.
Czym jest sieć domowa?
Czym jest sieć domowa?
Sieć domowa - kluczowa dla współczesnego życia. Zapewnia łączność i funkcjonalność urządzeń w twoim domu. Odkryj, czym jest i jak ją zabezpieczyć.
Tagi
Ostatnie wpisy