Była moda na streaming jedzenia, a teraz… spania

Była moda na streaming jedzenia, a teraz… spania

Gry i rozrywka
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Streamerzy wciąż zaskakują swoich fanów nowymi pomysłami na zarabianie pieniędzy. Ostatnio modne były streamy z jedzenia. Hitem 2021 roku są jednak streamingi ze spania.

Streamowanie spania – nowa moda na Twitchu

Streamerzy, chcąc zwrócić uwagę na swoje kanały, wymyślają coraz to nowsze tematy do nagrywania live-ów. Streamowanie snu może wydawać się bardzo nudne, jednak youtuberzy i właściciele kont na Twitchu wymyślili urozmaicenie tego, wydawałoby się mało ekscytującego, zajęcia. Widzowie mogą kazać spać streamerowi w dziwnej pozycji, a także torturować go przez ciągłe budzenie. W trakcie snu są oni również podłączeni do urządzenia wskazującego fale mózgowe. To dość ciekawy eksperyment społeczny pokazujący, co streamer jest w stanie znieść dla kolejnych wpłat od widzów oraz subskrybcji.

Senne streamingi osiągnęły na You Tube swój szczyt oglądalności w styczniu 2021 roku. Już w pierwszych trzech tygodniach od pojawienia się tego fenomenu pojawiło się ponad 170 filmów o takiej tematyce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto kupić ze stali nierdzewnej?
Co warto kupić ze stali nierdzewnej?
Z artykułu dowiesz się, jakie sprzęty i meble ze stali nierdzewnej cieszą się funkcjonalnością w sektorze gastronomii oraz produkcji.
Grzałka do akwarium – niezbędny element wpływający na komfort życia ryb
Grzałka do akwarium – niezbędny element wpływający na komfort życia ryb
Osoby, które chcą zacząć hodować rybki, muszą się do tego odpowiednio przygotować. Niezbędne jest odpowiednie wyposażenie. Oprócz akwarium ważnym elementem jest grzałka. Jaką wybrać?
Plac zabaw dla dzieci – jaki powinien być idealny?
Plac zabaw dla dzieci – jaki powinien być idealny?
Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie to strefa dla każdego. Zarówno najmłodsi jak i dorośli mogą dzięki niemu spędzać czas na wspólnej zabawie i cieszyć się swoim towarzystwem.
Tagi
Ostatnie wpisy