Suszarki do prania Whirlpool – czym się kierować przy zakupie?

Suszarki do prania Whirlpool – czym się kierować przy zakupie?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Myślisz o zakupie urządzenia do suszenia prania? Sprawdź, jakie możliwości daje suszarka Whirlpool. Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze odpowiedniego sprzętu i jak w pełni wykorzystać jego potencjał. Dzięki nowoczesnym technologiom Twoje ubrania będą szybko czyste i suche.

Kryteria wyboru suszarki

W sklepach znajduje się wiele różnych modeli suszarek. Jak wybrać najlepszy? Przede wszystkim trzeba rozważyć swoje potrzeby. Warto korzystać z ofert sprawdzonych producentów. Ich produkty wykonywane są z części wysokiej jakości i zawierają wiele praktycznych funkcji. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się między innymi urządzenia Whirlpool. Poniżej znajdziesz listę kryteriów, które pomogą Ci w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu.

1. Pobór energii

Nie patrz wyłącznie na cenę produktu. Tak naprawdę jeszcze większe znaczenie mają koszty jego użytkowania. To one świadczą o opłacalności danej inwestycji. Świetnym rozwiązaniem są energooszczędne technologie, takie jak Heat Pump. Suszenie ubrań odbywa się przy wykorzystaniu zamkniętego obiegu gazu chłodzącego i specjalistycznej pompy ciepła. Dzięki temu:

  • płacisz mniejsze rachunki za prąd,
  • praca urządzenia przebiega w niższej temperaturze,
  • możesz dowolnie wybrać ustawienie sprzętu.

Energooszczędna suszarka Whirlpool działa w systemie bezwentylowym. Oznacza to, że nie musisz dbać o optymalne położenie otworu wentylacyjnego. Zwróć uwagę na klasę efektywności energetycznej. Najbardziej polecane są modele oznaczone jako A lub B.

2. Czyszczenie filtra

Konserwacja sprzętu powinna być prosta. W najnowszych urządzeniach nie musisz przejmować się nawet czyszczeniem filtra. Inteligentne systemy robią to automatycznie. Po każdym cyklu pracy oczyszczają nagromadzony w czasie suszenia meszek. Korzystnie wpływa to na cyrkulację powietrza i jakość pracy bębna. Czysty filtr to ważna część energooszczędnego działania. W przypadku zabrudzeń i niewłaściwej wentylacji pobór energii byłby wyższy.

3. Gwarancja

Na pewno zależy Ci na długotrwałej inwestycji. Właśnie dlatego warto dokładnie przeanalizować warunki gwarancji. W przypadku suszarek Whirlpool klienci zyskują aż 10 lat gwarancji na silnik indukcyjny urządzenia. To ważna część układu, bez której suszenie nie byłoby możliwe. W razie usterki producent zajmie się jej naprawą.

4. Cykle suszenia

Zastanów się, jakie ubrania masz w swojej szafie. Pod tym kątem dobierz najpotrzebniejsze Ci cykle pracy suszarki. Nowoczesne sprzęty wyposażono w precyzyjnie zaprojektowanie programy do suszenia różnego rodzaju tkanin. Jeśli masz rozbudowaną garderobę, przyda Ci się najbardziej zaawansowany system. Znajdziesz w nim cykle przeznaczone do:

  • bawełny, jeansu, wełny i materiałów syntetycznych,
  • kurtek puchowych i odzieży technicznej,
  • delikatnej bielizny,
  • pościeli, kołder, ręczników i mat łazienkowych.

W zależności od wybranych ustawień programator dobierze odpowiedni poziom temperatury i wilgoci.

5. Świeżość tkanin

Prowadzisz intensywny tryb życia? Technologia FreshCare+ to świetny wybór dla Ciebie. Dzięki niej nie musisz od razu po zakończeniu pracy wyjmować ubrań z bębna. Nic się nie stanie, jeśli zostaną tam nawet przez kilka godzin. Urządzenie będzie co jakiś czas obracać się, by zachować świeżość tkanin i zapobiegać pojawianiu się zagnieceń. Możesz zająć się swoimi sprawami i wyjąć wsad w wolnym czasie. Ubrania będą wyglądać idealnie nawet do 6 godzin spędzonych w bębnie.

Nowoczesna suszarka Whirlpool

Już wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Kluczowe są: pobór energii, tryby suszenia oraz sposób czyszczenia filtra. Suszarka Whirlpool ułatwi Ci życie i sprawi, że dbanie o ubrania będzie proste i przyjemne. Jest to możliwe dzięki działaniu najnowszych technologii.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak stworzyć w sypialni odpowiednie warunki do komfortowego snu?
Jak stworzyć w sypialni odpowiednie warunki do komfortowego snu?
Sen jest najważniejszą funkcją życiową i jego jakość ma wpływ na codzienne funkcjonowanie organizmu. Zobacz, jak stworzyć w swojej sypialni najbardziej optymalne warunki do spania.
Dlaczego warto zainstalować system monitoringu na swoim obiekcie?
Dlaczego warto zainstalować system monitoringu na swoim obiekcie?
Zainstaluj system monitoringu i zyskaj spokój umysłu. Ochrona, kontrola i bezpieczeństwo Twojego obiektu - to wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom monitorującym.
Worki na śmieci – jak wybrać odpowiednie?
Worki na śmieci – jak wybrać odpowiednie?
Worki na śmieci to obligatoryjny element każdego gospodarstwa domowego. Dzięki nim możliwe jest zachowanie idealnej czystości i szybkie pozbywanie się niechcianych odpadów. Znalezienie dobrych worków na śmieci może jednak nie być łatwym zadaniem.
Ostatnie wpisy