Suszarki do prania Whirlpool – czym się kierować przy zakupie?

Suszarki do prania Whirlpool – czym się kierować przy zakupie?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Myślisz o zakupie urządzenia do suszenia prania? Sprawdź, jakie możliwości daje suszarka Whirlpool. Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze odpowiedniego sprzętu i jak w pełni wykorzystać jego potencjał. Dzięki nowoczesnym technologiom Twoje ubrania będą szybko czyste i suche.

Kryteria wyboru suszarki

W sklepach znajduje się wiele różnych modeli suszarek. Jak wybrać najlepszy? Przede wszystkim trzeba rozważyć swoje potrzeby. Warto korzystać z ofert sprawdzonych producentów. Ich produkty wykonywane są z części wysokiej jakości i zawierają wiele praktycznych funkcji. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się między innymi urządzenia Whirlpool. Poniżej znajdziesz listę kryteriów, które pomogą Ci w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu.

1. Pobór energii

Nie patrz wyłącznie na cenę produktu. Tak naprawdę jeszcze większe znaczenie mają koszty jego użytkowania. To one świadczą o opłacalności danej inwestycji. Świetnym rozwiązaniem są energooszczędne technologie, takie jak Heat Pump. Suszenie ubrań odbywa się przy wykorzystaniu zamkniętego obiegu gazu chłodzącego i specjalistycznej pompy ciepła. Dzięki temu:

  • płacisz mniejsze rachunki za prąd,
  • praca urządzenia przebiega w niższej temperaturze,
  • możesz dowolnie wybrać ustawienie sprzętu.

Energooszczędna suszarka Whirlpool działa w systemie bezwentylowym. Oznacza to, że nie musisz dbać o optymalne położenie otworu wentylacyjnego. Zwróć uwagę na klasę efektywności energetycznej. Najbardziej polecane są modele oznaczone jako A lub B.

2. Czyszczenie filtra

Konserwacja sprzętu powinna być prosta. W najnowszych urządzeniach nie musisz przejmować się nawet czyszczeniem filtra. Inteligentne systemy robią to automatycznie. Po każdym cyklu pracy oczyszczają nagromadzony w czasie suszenia meszek. Korzystnie wpływa to na cyrkulację powietrza i jakość pracy bębna. Czysty filtr to ważna część energooszczędnego działania. W przypadku zabrudzeń i niewłaściwej wentylacji pobór energii byłby wyższy.

3. Gwarancja

Na pewno zależy Ci na długotrwałej inwestycji. Właśnie dlatego warto dokładnie przeanalizować warunki gwarancji. W przypadku suszarek Whirlpool klienci zyskują aż 10 lat gwarancji na silnik indukcyjny urządzenia. To ważna część układu, bez której suszenie nie byłoby możliwe. W razie usterki producent zajmie się jej naprawą.

4. Cykle suszenia

Zastanów się, jakie ubrania masz w swojej szafie. Pod tym kątem dobierz najpotrzebniejsze Ci cykle pracy suszarki. Nowoczesne sprzęty wyposażono w precyzyjnie zaprojektowanie programy do suszenia różnego rodzaju tkanin. Jeśli masz rozbudowaną garderobę, przyda Ci się najbardziej zaawansowany system. Znajdziesz w nim cykle przeznaczone do:

  • bawełny, jeansu, wełny i materiałów syntetycznych,
  • kurtek puchowych i odzieży technicznej,
  • delikatnej bielizny,
  • pościeli, kołder, ręczników i mat łazienkowych.

W zależności od wybranych ustawień programator dobierze odpowiedni poziom temperatury i wilgoci.

5. Świeżość tkanin

Prowadzisz intensywny tryb życia? Technologia FreshCare+ to świetny wybór dla Ciebie. Dzięki niej nie musisz od razu po zakończeniu pracy wyjmować ubrań z bębna. Nic się nie stanie, jeśli zostaną tam nawet przez kilka godzin. Urządzenie będzie co jakiś czas obracać się, by zachować świeżość tkanin i zapobiegać pojawianiu się zagnieceń. Możesz zająć się swoimi sprawami i wyjąć wsad w wolnym czasie. Ubrania będą wyglądać idealnie nawet do 6 godzin spędzonych w bębnie.

Nowoczesna suszarka Whirlpool

Już wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Kluczowe są: pobór energii, tryby suszenia oraz sposób czyszczenia filtra. Suszarka Whirlpool ułatwi Ci życie i sprawi, że dbanie o ubrania będzie proste i przyjemne. Jest to możliwe dzięki działaniu najnowszych technologii.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak energooszczędne panele grzewcze mogą obniżyć twoje rachunki za ogrzewanie?
Jak energooszczędne panele grzewcze mogą obniżyć twoje rachunki za ogrzewanie?
Odkryj zalety korzystania z energooszczędnych paneli grzewczych w celu redukcji kosztów ogrzewania domu. Dowiedz się, jak technologia ta może przyczynić się do mniejszych rachunków za energię.
System alarmowy w domu – jakie zalety wynikają z jego posiadania?
System alarmowy w domu – jakie zalety wynikają z jego posiadania?
W dzisiejszych czasach, kiedy przestępstwa kradzieżowe i włamania są coraz bardziej powszechne, posiadanie systemu alarmowego w domu może mieć wiele zalet.
Jakie zalety ma kostka brukowa?
Jakie zalety ma kostka brukowa?
Kostka brukowa to popularny materiał budowlany, który wyróżnia się spośród innych ze względu na swoją trwałość. Przeczytaj, jakie ma zalety i dlaczego warto wykorzystać ją do stworzenia przydomowej aranżacji.
Ostatnie wpisy