728 x 90

Bezpłatny Internet – czy to w ogóle możliwe?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Bezpłatny Internet – czy to w ogóle możliwe?

Bez stałego dostępu do sieci nie wyobrażamy sobie już życia. Jak pokazują statystyki 90% gospodarstw domowych w Polsce jest podłączona do sieci. Sprawdź, czy możliwe jest całkowicie bezpłatne korzystanie z Internetu.

Bez stałego dostępu do sieci nie wyobrażamy sobie już życia. Jak pokazują statystyki 90% gospodarstw domowych w Polsce jest podłączona do sieci. Czy jednak możliwe jest całkowicie bezpłatne korzystanie z Internetu? 

Aero2

Całkowicie darmowy transfer mobilny oferuje Aero2. Operator umożliwia dostęp do jedynego zupełnie darmowego łącza mobilnego. W celu rozpoczęcia korzystania z jego usług trzeba zainwestować kwotę rzędu 30 złotych (jednorazowo) na zakup karty. Wiele do życzenia pozostawia oferowana przez dostawcę prędkość – maksymalna prędkość to 512 kbit/s. 

Nie będzie on jednak odpowiedni dla wszystkich, np. dla graczy komputerowych, którzy wymagają od łącza szybkiego transferu. Czas trwania nieprzerwanego transferu z siecią trwa do 60 minut od momentu nawiązania połączenia. Po tym czasie połączenie trzeba odnowić.

Aero2 jest bezpłatny, ale żeby móc z niego korzystać, należy zamówić odpowiednią kartę SIM do swojego modemu lub routera. Można ją zamówić wyłącznie przez internet. 

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy