Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Ciekawostki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Grupa twórców internetowych doskonale wie jak wykorzystać swoje zasięgi i sławę. Każdy ich projekt spotyka się z ogromnym entuzjazmem nastolatków i nie tylko. Ich lody znikały ze sklepów w niewyobrażalnym tempie, na Youtubie śledzą ich miliony a filmy Ekipy utrzymują się na szczycie popularności.  Wykorzystując swoją spektakularną popularność firma zdecydowała wejść na giełdę.

Jak influencerzy wejdą na giełdę?

Ekipa Friza z Karolem Wiśniewskim na czele są niekwestionowanymi internetowymi idolami nastolatków. Wykorzystując swoją nadzwyczajną popularność postawili przed sobą nowe cele. Ekipa Holding wejdzie na giełdę przez połączenie z NewConnect, czyli Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym, które zajmuje się wspieraniem firm w pozyskiwaniu środków unijnych. Konkretnie rzecz biorąc BBI ma wyemitować nowe akcje serii F, które wyda akcjonariuszom Ekipa Holding. Ci w zamian przeniosą majątek Ekipa Holding na Beskidzkie Biuro Inwestycyjne. Następnie ma nastąpić zmiana nazwy BBI na Ekipa Holding i od tego momentu twórcy internetowi będą mogli sprzedawać swoje akcje na rynku.

Czy możemy spodziewać się kolejnego fenomenu?

Lody grupy influencerów biją rekordy popularności. W błyskawicznym tempie znikały ze sklepów. Ich producent czyli firma Koral nie nadążała z dostawą. Kanał Ekipa subskrybuje ponad 1,6 mln osób, a każde nowe nagranie odbija się szerokim echem wśród odbiorców. wszystko to może wskazywać, że ich pojawienie się na giełdzie również będzie fenomenem. Czy tak się jednak stanie? O tym zapewne przekonamy się niebawem. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Inspiracje do nieszablonowego wystroju wnętrz
Inspiracje do nieszablonowego wystroju wnętrz
Szukasz inspiracji na oryginalne wnętrze? Sprawdź, jakie elementy wystroju możesz wprowadzić do aranżacji.
Innowacyjne funkcje smartwatcha: Co nowego oferują najnowsze modele
Innowacyjne funkcje smartwatcha: Co nowego oferują najnowsze modele
Smartwatche są coraz bardziej popularne wśród użytkowników, którzy szukają inteligentnych urządzeń do monitorowania swojego zdrowia, organizacji czasu i dostępu do różnorodnych funkcji. Producentom stale udaje się wprowadzać innowacyjne funkcje, które sprawiają, że smartwatche stają się jeszcze bardziej zaawansowanymi i wszechstronnymi gadżetami. W tym artykule przyjrzymy się najnowszym modelom smartwatchy i ich innowacyjnym funkcjom, które oferują użytkownikom nowe możliwości i doświadczenia.
E-papierosy w programie walki z nowotworami?
E-papierosy w programie walki z nowotworami?
Czy Komisja Europejska włączy e-papierosy do programu walki z nowotworami? Kampania „Prawo dla ludzi” domaga się takiej decyzji.
Ostatnie wpisy