Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Ciekawostki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Grupa twórców internetowych doskonale wie jak wykorzystać swoje zasięgi i sławę. Każdy ich projekt spotyka się z ogromnym entuzjazmem nastolatków i nie tylko. Ich lody znikały ze sklepów w niewyobrażalnym tempie, na Youtubie śledzą ich miliony a filmy Ekipy utrzymują się na szczycie popularności.  Wykorzystując swoją spektakularną popularność firma zdecydowała wejść na giełdę.

Jak influencerzy wejdą na giełdę?

Ekipa Friza z Karolem Wiśniewskim na czele są niekwestionowanymi internetowymi idolami nastolatków. Wykorzystując swoją nadzwyczajną popularność postawili przed sobą nowe cele. Ekipa Holding wejdzie na giełdę przez połączenie z NewConnect, czyli Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym, które zajmuje się wspieraniem firm w pozyskiwaniu środków unijnych. Konkretnie rzecz biorąc BBI ma wyemitować nowe akcje serii F, które wyda akcjonariuszom Ekipa Holding. Ci w zamian przeniosą majątek Ekipa Holding na Beskidzkie Biuro Inwestycyjne. Następnie ma nastąpić zmiana nazwy BBI na Ekipa Holding i od tego momentu twórcy internetowi będą mogli sprzedawać swoje akcje na rynku.

Czy możemy spodziewać się kolejnego fenomenu?

Lody grupy influencerów biją rekordy popularności. W błyskawicznym tempie znikały ze sklepów. Ich producent czyli firma Koral nie nadążała z dostawą. Kanał Ekipa subskrybuje ponad 1,6 mln osób, a każde nowe nagranie odbija się szerokim echem wśród odbiorców. wszystko to może wskazywać, że ich pojawienie się na giełdzie również będzie fenomenem. Czy tak się jednak stanie? O tym zapewne przekonamy się niebawem. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Klasyczne rozwiązania do salonu
Klasyczne rozwiązania do salonu
Marzysz o salonie, którego nie powstydziłaby się sama królowa Elżbieta II? Zobacz, jakie rozwiązania można wprowadzić do eleganckiego, klasycznego wnętrza.
Zwykły laptop czy Macbook?
Zwykły laptop czy Macbook?
Zwykły laptop czy MacBook? Który warto wybrać? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, który sprzęt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.
Jak działa centralne ogrzewanie?
Jak działa centralne ogrzewanie?
Zastanawiasz się, jaki system grzewczy będzie najlepszym rozwiązaniem do Twojego domu? Sprawdź, jakie możliwości daje montaż centralnego ogrzewania i jakie są jego rodzaje.
Ostatnie wpisy