Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Ciekawostki
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Grupa twórców internetowych doskonale wie jak wykorzystać swoje zasięgi i sławę. Każdy ich projekt spotyka się z ogromnym entuzjazmem nastolatków i nie tylko. Ich lody znikały ze sklepów w niewyobrażalnym tempie, na Youtubie śledzą ich miliony a filmy Ekipy utrzymują się na szczycie popularności.  Wykorzystując swoją spektakularną popularność firma zdecydowała wejść na giełdę.

Jak influencerzy wejdą na giełdę?

Ekipa Friza z Karolem Wiśniewskim na czele są niekwestionowanymi internetowymi idolami nastolatków. Wykorzystując swoją nadzwyczajną popularność postawili przed sobą nowe cele. Ekipa Holding wejdzie na giełdę przez połączenie z NewConnect, czyli Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym, które zajmuje się wspieraniem firm w pozyskiwaniu środków unijnych. Konkretnie rzecz biorąc BBI ma wyemitować nowe akcje serii F, które wyda akcjonariuszom Ekipa Holding. Ci w zamian przeniosą majątek Ekipa Holding na Beskidzkie Biuro Inwestycyjne. Następnie ma nastąpić zmiana nazwy BBI na Ekipa Holding i od tego momentu twórcy internetowi będą mogli sprzedawać swoje akcje na rynku.

Czy możemy spodziewać się kolejnego fenomenu?

Lody grupy influencerów biją rekordy popularności. W błyskawicznym tempie znikały ze sklepów. Ich producent czyli firma Koral nie nadążała z dostawą. Kanał Ekipa subskrybuje ponad 1,6 mln osób, a każde nowe nagranie odbija się szerokim echem wśród odbiorców. wszystko to może wskazywać, że ich pojawienie się na giełdzie również będzie fenomenem. Czy tak się jednak stanie? O tym zapewne przekonamy się niebawem. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wideodomofon – wszystko, co musisz o nim wiedzieć
Wideodomofon – wszystko, co musisz o nim wiedzieć
Zajawka: Jak wideodomofon może poprawić nasze bezpieczeństwo oraz komfort w momencie, gdy ktoś nieznajomy będzie chciał wejść na naszą posesję? Sprawdź, czy wideodomofon sprawdzi się w twoim domu!
Jakie ogrzewanie wybrać do domu?
Jakie ogrzewanie wybrać do domu?
Typy instalacji grzewczych to dla Ciebie czarna magia? Zapoznaj się z krótkimi opisami, które pomogą Ci odnaleźć się w gąszczu opcji.
Dlaczego warto posiadać system alarmowy w swoim domu?
Dlaczego warto posiadać system alarmowy w swoim domu?
W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców jest jednym z kluczowych elementów, o których należy pamiętać. Odpowiednie zabezpieczenie mieszkania to nie tylko kwestia wygody, ale również bezpieczeństwa i spokoju. Dlatego też, warto zastanowić się nad tym, czy posiadasz w swoim domu system alarmowy.
Ostatnie wpisy