X DIAMENTOWY TYDZIEŃ w KILOUTOU

X DIAMENTOWY TYDZIEŃ w KILOUTOU

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przed nami już dziesiąta edycja Diamentowego Tygodnia w Kiloutou. W dniach 20-24 marca fachowcy oraz pasjonaci majsterkowania mogą kupić profesjonalne artykuły do różnorodnych prac budowlanych w rewelacyjnych cenach!

Na czym polega Diamentowy Tydzień w Kiloutou?

To specjalna akcja promocyjna, podczas której do nabycia są wysokiej jakości narzędzia i akcesoria do pracy w technice diamentowej w wyjątkowo niskich cenach. Podczas 10. odsłony Diamentowego Tygodnia rabaty sięgają aż 68%!

Organizatorem akcji jest Kiloutou – ogólnopolska wypożyczalnia sprzętu budowlanego należąca do Grupy Kiloutou.

W tym roku specjalna akcja promocyjna będzie trwała od 20 do 24 marca i obejmie swym zasięgiem wszystkie oddziały na terenie całego kraju. Akcesoria  możesz kupić w jednej z filii wypożyczalni sprzętu budowlanego Kiloutou. Jeśli preferujesz zdalne kanały sprzedaży, do Twojej dyspozycji są adres mailowy: [email protected] oraz numer telefonu: 663 150 040.

Co można kupić w trakcie promocji?

Podczas tegorocznej akcji czeka na Ciebie wiele produktów w naprawdę niskich cenach. Są to znanych marek, takich jak Hilti, Tyrolit, Milwaukee, Cedima czy Dr. Schulze, które wyróżniają się wyjątkową trwałością i wydajnością.

W trakcie wyprzedaży możesz kupić między innymi: tarcze diamentowe, tarcze korundowe, wiertła koronowe, wiertła udarowe oraz tarcze wieńcowe. Oferta jest jednak znacznie szersza i obejmuje akcesoria, które można wykorzystać w wielu pracach budowlanych. Z pewnością jest to bardzo interesująca i kompleksowa propozycja skierowana szerokiego grona fachowców. 

Tarcze diamentowe

Służą do precyzyjnego cięcia różnorodnych, twardych materiałów. Na przykład tarcza diamentowa Cedima Diabolik idealnie nadaje się do cięcia betonu, a także cegieł oraz kamieni. Pasuje do pił stołowych i przecinarek jezdnych.

Także tarcza Shark Hard Dr. Schulze służy do obróbki betonu oraz materiałów pokrewnych. Ze względu na wysokie segmenty jest szczególnie polecana do kostki betonowej.

Tarcze korundowe

W promocyjnej cenie możesz kupić również najwyższej klasy tarcze korundowe do metalu Milwaukee Inox. Przeznaczone są między innymi do cięcia różnych gatunków stali zwykłej, nierdzewnej i kwasoodpornej. Charakteryzują się długą żywotnością, wysoką wydajnością oraz niską produkcją pyłu.

Wiertła koronowe

Idealnie nadają się do wiercenia na sucho w twardym betonie i betonie zbrojonym. Wiertła Tyrolit, które możesz kupić w rewelacyjnie niskich cenach, to gwarancja wysokiej wydajności oraz płynnej pracy. Udało się to osiągnąć dzięki unikatowej technologii zoptymalizowanego rozkładu ziaren diamentowych.

Diamentowy Tydzień – skorzystaj z wyjątkowej okazji

Kompletną listę artykułów objętych promocją znajdziesz na stronie internetowej Kiloutou. Oprócz hitów cenowych czeka na Ciebie też miła niespodzianka. Wystarczy tylko kupić w czasie trwania promocji wybrany artykuł i wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej firmy, aby otrzymać prezent od Kiloutou!

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Urządzenie, które mierzy poziom stresu
Urządzenie, które mierzy poziom stresu
Nowoczesna medycyna wkracza na nowy poziom – naukowcy z laboratorium w Lozannie opracowali urządzenie mierzące w sposób nieinwazyjny poziom stresu.
Jak naprawić błąd 0xc00007b? Co on oznacza?
Jak naprawić błąd 0xc00007b? Co on oznacza?
Błąd 0xc00007b może dotyczyć zarówno dopiero co pobranego programu, gry czy aplikacji. Zobacz, co właściwie oznacza?
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać do domu – Poradnik inwestora
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać do domu – Poradnik inwestora
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać i czym się przy tym kierować, aby dobrać jak najlepsze drzwi zewnętrzne?
Ostatnie wpisy