X DIAMENTOWY TYDZIEŃ w KILOUTOU

X DIAMENTOWY TYDZIEŃ w KILOUTOU

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przed nami już dziesiąta edycja Diamentowego Tygodnia w Kiloutou. W dniach 20-24 marca fachowcy oraz pasjonaci majsterkowania mogą kupić profesjonalne artykuły do różnorodnych prac budowlanych w rewelacyjnych cenach!

Na czym polega Diamentowy Tydzień w Kiloutou?

To specjalna akcja promocyjna, podczas której do nabycia są wysokiej jakości narzędzia i akcesoria do pracy w technice diamentowej w wyjątkowo niskich cenach. Podczas 10. odsłony Diamentowego Tygodnia rabaty sięgają aż 68%!

Organizatorem akcji jest Kiloutou – ogólnopolska wypożyczalnia sprzętu budowlanego należąca do Grupy Kiloutou.

W tym roku specjalna akcja promocyjna będzie trwała od 20 do 24 marca i obejmie swym zasięgiem wszystkie oddziały na terenie całego kraju. Akcesoria  możesz kupić w jednej z filii wypożyczalni sprzętu budowlanego Kiloutou. Jeśli preferujesz zdalne kanały sprzedaży, do Twojej dyspozycji są adres mailowy: [email protected] oraz numer telefonu: 663 150 040.

Co można kupić w trakcie promocji?

Podczas tegorocznej akcji czeka na Ciebie wiele produktów w naprawdę niskich cenach. Są to znanych marek, takich jak Hilti, Tyrolit, Milwaukee, Cedima czy Dr. Schulze, które wyróżniają się wyjątkową trwałością i wydajnością.

W trakcie wyprzedaży możesz kupić między innymi: tarcze diamentowe, tarcze korundowe, wiertła koronowe, wiertła udarowe oraz tarcze wieńcowe. Oferta jest jednak znacznie szersza i obejmuje akcesoria, które można wykorzystać w wielu pracach budowlanych. Z pewnością jest to bardzo interesująca i kompleksowa propozycja skierowana szerokiego grona fachowców. 

Tarcze diamentowe

Służą do precyzyjnego cięcia różnorodnych, twardych materiałów. Na przykład tarcza diamentowa Cedima Diabolik idealnie nadaje się do cięcia betonu, a także cegieł oraz kamieni. Pasuje do pił stołowych i przecinarek jezdnych.

Także tarcza Shark Hard Dr. Schulze służy do obróbki betonu oraz materiałów pokrewnych. Ze względu na wysokie segmenty jest szczególnie polecana do kostki betonowej.

Tarcze korundowe

W promocyjnej cenie możesz kupić również najwyższej klasy tarcze korundowe do metalu Milwaukee Inox. Przeznaczone są między innymi do cięcia różnych gatunków stali zwykłej, nierdzewnej i kwasoodpornej. Charakteryzują się długą żywotnością, wysoką wydajnością oraz niską produkcją pyłu.

Wiertła koronowe

Idealnie nadają się do wiercenia na sucho w twardym betonie i betonie zbrojonym. Wiertła Tyrolit, które możesz kupić w rewelacyjnie niskich cenach, to gwarancja wysokiej wydajności oraz płynnej pracy. Udało się to osiągnąć dzięki unikatowej technologii zoptymalizowanego rozkładu ziaren diamentowych.

Diamentowy Tydzień – skorzystaj z wyjątkowej okazji

Kompletną listę artykułów objętych promocją znajdziesz na stronie internetowej Kiloutou. Oprócz hitów cenowych czeka na Ciebie też miła niespodzianka. Wystarczy tylko kupić w czasie trwania promocji wybrany artykuł i wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej firmy, aby otrzymać prezent od Kiloutou!

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Lodówki z wymiennymi panelami, czyli rewolucja od Samsunga
Lodówki z wymiennymi panelami, czyli rewolucja od Samsunga
Marka Samsung stworzyła lodówki, które mają przede wszystkich dopasowywać się do naszych potrzeb estetycznych. Sprawdź, czym jest innowacyjna seria Bespoke.
Przechowywanie rzeczy w garażu – przydatne meble
Przechowywanie rzeczy w garażu – przydatne meble
Na jakie meble warto zwrócić uwagę podczas urządzania garażu?
Zalety i zastosowanie betonowych zbiorników na deszczówkę w gospodarstwie domowym
Zalety i zastosowanie betonowych zbiorników na deszczówkę w gospodarstwie domowym
Dowiedz się, jak betonowe zbiorniki na deszczówkę mogą przyczynić się do poprawy efektywności Twojego gospodarstwa domowego. Poznaj zalety takiego rozwiązania i różnorodne zastosowania w praktyce.
Ostatnie wpisy