Allegro kieruje swoją ofertę do firm – biznesowe zakupy

Allegro kieruje swoją ofertę do firm – biznesowe zakupy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Allegro uruchomiło nową platformę skierowaną tylko dla firm i klientów biznesowych. Rozwiązanie to ma zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz możliwość odroczenia płatności do 60 dni. Nowa biznesowa platforma została uruchomiona z końcem lutego.

Allegro Biznes – dla wszystkich przedsiębiorców

Allegro Biznes jest nową platformą skierowana do wszystkich przedsiębiorców. W ofercie można znaleźć m.in. artykuły papiernicze, sprzęt IT oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia. Na nowej platformie można zakupić w korzystnej cenie produkty dla specyficznych branż np. stomatologii, warsztatów samochodowych.

Kompleksowa obsługa i atrakcyjne rabaty

Allegro Biznes jest platformą e-commerce, na której można znaleźć największą ofertę dla firm z sektora B2B. Obecnie na platformie znajduje się około 120 mln produktów od około 100 tys. sprzedawców. Klienci Allegro Biznes mogą skorzystać również z usługi Allegro Smart, co pozwala obniżyć koszty dostawy.

Odroczenie płatności do 60 dni

W Allegro Biznes przedsiębiorcy mogą skorzystać z odroczonej płatności, aż do 60 dni bez potrzeby składania wniosków o kredyt. Usługa jest możliwa dzięki fintech PragmaGO.

Źródło zdjęcia: Źródło: Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sypialnia w stylu glamour – jakie łóżko sprawdzi się najlepiej?
Sypialnia w stylu glamour – jakie łóżko sprawdzi się najlepiej?
Urządzasz sypialnię w stylu glamour i zastanawiasz się, jakie łóżko najlepiej wpasuje się w takie wnętrze? Sprawdź nasze wskazówki!
Jakie dywany nowoczesne 3D wybrać do salonu?
Jakie dywany nowoczesne 3D wybrać do salonu?
Ludzie dzielą się na tych, którzy uwielbiają dywany i tych, którzy świadomie z nich rezygnują. Niewątpliwie jednak nowoczesne propozycje przyciągają nawet malkontentów. Dywany sięgają po modne wzornictwo i są doskonałym sposobem na ożywienie wnętrza.
Najlepsze gry z „Władcy Pierścieni”
Najlepsze gry z „Władcy Pierścieni”
Dowiedz się, które gry nawiązujące do serii Władca Pierścieni cieszyły się największą popularnością!
Ostatnie wpisy