Allegro kieruje swoją ofertę do firm – biznesowe zakupy

Allegro kieruje swoją ofertę do firm – biznesowe zakupy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Allegro uruchomiło nową platformę skierowaną tylko dla firm i klientów biznesowych. Rozwiązanie to ma zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz możliwość odroczenia płatności do 60 dni. Nowa biznesowa platforma została uruchomiona z końcem lutego.

Allegro Biznes – dla wszystkich przedsiębiorców

Allegro Biznes jest nową platformą skierowana do wszystkich przedsiębiorców. W ofercie można znaleźć m.in. artykuły papiernicze, sprzęt IT oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia. Na nowej platformie można zakupić w korzystnej cenie produkty dla specyficznych branż np. stomatologii, warsztatów samochodowych.

Kompleksowa obsługa i atrakcyjne rabaty

Allegro Biznes jest platformą e-commerce, na której można znaleźć największą ofertę dla firm z sektora B2B. Obecnie na platformie znajduje się około 120 mln produktów od około 100 tys. sprzedawców. Klienci Allegro Biznes mogą skorzystać również z usługi Allegro Smart, co pozwala obniżyć koszty dostawy.

Odroczenie płatności do 60 dni

W Allegro Biznes przedsiębiorcy mogą skorzystać z odroczonej płatności, aż do 60 dni bez potrzeby składania wniosków o kredyt. Usługa jest możliwa dzięki fintech PragmaGO.

Źródło zdjęcia: Źródło: Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak stworzyć domowy kącik wypoczynkowy?
Jak stworzyć domowy kącik wypoczynkowy?
Z tego artykułu dowiesz się, jak stworzyć funkcjonalny kącik wypoczynkowy, który pozwoli naładować baterie w domowym zaciszu.
Regulator ciągu kominowego – kryteria wyboru
Regulator ciągu kominowego – kryteria wyboru
Poznaj sposoby wyboru najodpowiedniejszego regulatora ciągu kominowego dla twojego domu, zrozum jego rolę oraz znaczenie w efektywnej i bezpiecznej pracy systemu grzewczego.
Czym są promienniki?
Czym są promienniki?
Poznaj nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń, jakim są promienniki podczerwieni! Sprawdź, na czym polega ich działanie i w jaki sposób mogą być zasilane!
Ostatnie wpisy