Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer

Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Asystent Google to bardzo pomocne narzędzie, które cały czas jest dopracowywane i dopasowywane do potrzeb użytkowników. Firma jest obecnie w trakcie prac nad nową funkcją pod nazwą Memory.

Narzędzie Asystent Google pozwala komunikować się ze smartfonem za pośrednictwem głosu. Jak dotąd służyło głównie do wydawania poleceń oraz uzyskiwania odpowiedzi na różnorodne pytania.

Nowa funkcja, którą planuje wprowadzić firma Google, będzie działać na zasadzie wirtualnego organizera. Ma umożliwiać zapisywanie takich elementów zawartości smartfona, jak: zrzuty ekranu, linki, obrazy, muzyka, notatki, przypomnienia oraz wiele więcej. Aby to zrobić, wystarczy dać słowną komendę lub użyć skrótu na ekranie głównym. Dzięki Memory wszystko znajdzie się w jednym miejscu, a następnie z łatwością będzie można do tego wrócić i odszukać to, czego potrzebujemy. Jednocześnie funkcja pozwoli na podgląd zawartości. Ma oferować również inne opcje w rodzaju śledzenia przesyłek, sprawdzania statusu lotu czy czasu gotowania. Funkcja Memory jest obecnie w fazie testowej i jeszcze nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzona do użytku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak buduje się parkingi dla samochodów?
Jak buduje się parkingi dla samochodów?
Każdy parking musi być zaprojektowany tak, aby spełniać określone wymagania, uwzględniające zarówno ilość miejsc postojowych, jak i dostępność dla kierowców.
Tworzenie domowej strefy gier: poradnik dla miłośników rozrywki
Tworzenie domowej strefy gier: poradnik dla miłośników rozrywki
Odkryj, jak stworzyć doskonałą domową strefę gier, która zapewni Ci i Twoim bliskim niezapomniane momenty rozrywki. Dowiedz się jakie sprzęty i gry wybrać oraz jak urządzić przestrzeń.
Wypożyczalnia narzędzi – idealna propozycja dla każdego
Wypożyczalnia narzędzi – idealna propozycja dla każdego
Jeżeli przeprowadza się sporadyczne remonty lub też nie ma konieczności zaopatrywania się we wszystkie urządzenia, znakomicie sprawdza się wypożyczalnia narzędzi. Działa ona na terenie różnych miast. Warto jest mieć na uwadze to, iż nawet przy prowadzeniu firmy remontowej nie ma konieczności zaopatrywania się we wszystkie z nich, które okazują się niezbędne nawet od czasu do czasu.
Ostatnie wpisy