Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer

Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Asystent Google to bardzo pomocne narzędzie, które cały czas jest dopracowywane i dopasowywane do potrzeb użytkowników. Firma jest obecnie w trakcie prac nad nową funkcją pod nazwą Memory.

Narzędzie Asystent Google pozwala komunikować się ze smartfonem za pośrednictwem głosu. Jak dotąd służyło głównie do wydawania poleceń oraz uzyskiwania odpowiedzi na różnorodne pytania.

Nowa funkcja, którą planuje wprowadzić firma Google, będzie działać na zasadzie wirtualnego organizera. Ma umożliwiać zapisywanie takich elementów zawartości smartfona, jak: zrzuty ekranu, linki, obrazy, muzyka, notatki, przypomnienia oraz wiele więcej. Aby to zrobić, wystarczy dać słowną komendę lub użyć skrótu na ekranie głównym. Dzięki Memory wszystko znajdzie się w jednym miejscu, a następnie z łatwością będzie można do tego wrócić i odszukać to, czego potrzebujemy. Jednocześnie funkcja pozwoli na podgląd zawartości. Ma oferować również inne opcje w rodzaju śledzenia przesyłek, sprawdzania statusu lotu czy czasu gotowania. Funkcja Memory jest obecnie w fazie testowej i jeszcze nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzona do użytku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać kolumny głośnikowe?
Jak wybrać kolumny głośnikowe?
Lista czynników, które mogą mieć znaczący wpływ na wybór kolumn głośnikowych, jest długa.
Wirtualny dom za… 2 mln złotych!
Wirtualny dom za… 2 mln złotych!
Wirtualny dom sprzedany za ponad 2 mln złotych! Przeczytaj o Mars House.
Jak stylowo i funkcjonalnie urządzić łazienkę?
Jak stylowo i funkcjonalnie urządzić łazienkę?
Stworzenie idealnego wnętrza to zawsze spore wyzwanie. Stajemy przed dylematem odnośnie dobrania różnorodnych elementów wyposażenia, które spełnią nasze oczekiwania. Nie możemy pomijać armatury łazienkowej.
Ostatnie wpisy