Lodówka typu multidoor – gdzie się sprawdzi?

Lodówka typu multidoor – gdzie się sprawdzi?

RTV i AGD
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Duży wybór na rynku AGD powinien skłaniać nas do tego, żeby wybierać sprzęty możliwie najbardziej pasujące do naszej kuchni i preferencji. Kiedy sprawdzi się lodówka multidoor? Komu jej zakup sprawi najwięcej satysfakcji?

Czym odznacza się lodówka multidoor?

To nic innego jak lodówka kilkudrzwiowa. Spotyka się ją często w postaci side by side, czyli bardzo dużej lodówki dwudrzwiowej. Sposób jej otwierania przypomina ten, który znamy z szaf. Inna popularna lodówka multidoor to typ french – w tym przypadku mamy do czynienia z trojgiem drzwi. Oprócz podwójnych drzwi chłodziarki występuje w tej opcji także pojemna szuflada na dole. W niej zwykle mamy pokaźną ilość przestrzeni na mrożonki o większych rozmiarach. 

Jakie zalety ma lodówka multidoor? 

Takie rozwiązanie poleca się osobom, które wielką wagę przykładają do: 

  • wygody użytkowania – każde drzwi otwierają się niezależnie od innych,
  • racjonalnego podziału pokarmów na różne lokalizacje,
  • porządku panującego wewnątrz lodówki,
  • dużej pojemności,
  • możliwości przechowywania pokarmów o większych gabarytach.

Niestety, ale takie modele lodówek są droższe. Trzeba za nie zapłacić ok. 8–9 tys. zł. W ich przypadku częstą wadą są też problemy z zawiasami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać dobry kocioł na pellet?
Jak wybrać dobry kocioł na pellet?
Obecnie każdy z nas zwraca uwagę na to, jaki system grzewczy będzie dbał o zapewnienie nam komfortu cieplnego w domu. Dawniej, większość z nas wybierała ogrzewanie elektryczne - czemu trudno się dziwić.
Czym są promienniki?
Czym są promienniki?
Poznaj nowoczesny sposób na ogrzewanie pomieszczeń, jakim są promienniki podczerwieni! Sprawdź, na czym polega ich działanie i w jaki sposób mogą być zasilane!
Innowacyjne rozwiązania w zbiornikach na nawozy płynne
Innowacyjne rozwiązania w zbiornikach na nawozy płynne
Innowacje w dziedzinie zbiorników na nawozy płynne przyczyniają się do bardziej efektywnego i zrównoważonego zarządzania nawożeniem w rolnictwie oraz ogrodnictwie. Oto kilka innowacyjnych rozwiązań, które można znaleźć w nowoczesnych zbiornikach na nawozy płynne:
Ostatnie wpisy