Czy sieć 5G rozwinie polską gospodarkę?

Czy sieć 5G rozwinie polską gospodarkę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wraz ze wprowadzeniem sieci 5G w naszym kraju, wielu Polaków liczy na wzrost konkurencyjności naszej gospodarki względem innych krajów europejskich. Co więcej, ponad 70 procent społeczeństwa uważa, że za budowę sieci 5G powinny odpowiadać polskie lub europejskie firmy. 

Sieć 5G uwzględniania w strategiach przedsiębiorców

Z przeprowadzonych w Polsce badań wynika, że 18% przedsiębiorstw deklaruje, iż planuje w przyszłości wykorzystywać sieć 5G, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność na rynku. Ich plany są bardzo realne, bo jak wskazuje agencja Analysys Mason w naszym kraju 5G przyniesie największe korzyści dla przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, logistycznej oraz transportowej. 

Produkcja technologii 5G w Tczewie

Technologia 5G jest w stanie zapewnić Polsce rozwój gospodarki, zanim stanie się powszechna. Wszystko za sprawą tego, że to właśnie w Tczewie produkowane są nadajniki i układy baseband przez firmę Ericson, które są przeznaczone do obsługi sieci 4G i 5G, nie tylko w naszym kraju, ale i całej Europie. 

Wprowadzenie sieci 5G w Polsce da nowe miejsca pracy w fabrykach zajmujących się wytwarzaniem niezbędnych do jej obsługi urządzeń i elementów infrastruktury technicznej, a także usprawni przebieg procesów firm, które będą z niej korzystać. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak połączyć lodówkę z WiFi?
Jak połączyć lodówkę z WiFi?
Lodówki z Wi-Fi to nowość na rynku. Są coraz bardziej popularne i użytkownicy tych urządzeń bardzo chwalą sobie ich funkcjonalność. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi.
Jak za darmo przesyłać duże pliki, które ważą więcej niż 25 MB?
Jak za darmo przesyłać duże pliki, które ważą więcej niż 25 MB?
Chciałbyś za darmo przesłać duży plik, który waży więcej niż 25 MB? W tym celu możesz wykorzystać kilka platform. Opisaliśmy je w artykule.
Jak stworzyć imponujący pierwszy wrażenie: Najlepsze dekoracje wejścia do domu
Jak stworzyć imponujący pierwszy wrażenie: Najlepsze dekoracje wejścia do domu
W tym artykule przedstawimy kilka inspirujących pomysłów na dekorację wejścia do domu, które pomogą Ci stworzyć imponujące pierwsze wrażenie.
Ostatnie wpisy