Czy sieć 5G rozwinie polską gospodarkę?

Czy sieć 5G rozwinie polską gospodarkę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wraz ze wprowadzeniem sieci 5G w naszym kraju, wielu Polaków liczy na wzrost konkurencyjności naszej gospodarki względem innych krajów europejskich. Co więcej, ponad 70 procent społeczeństwa uważa, że za budowę sieci 5G powinny odpowiadać polskie lub europejskie firmy. 

Sieć 5G uwzględniania w strategiach przedsiębiorców

Z przeprowadzonych w Polsce badań wynika, że 18% przedsiębiorstw deklaruje, iż planuje w przyszłości wykorzystywać sieć 5G, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność na rynku. Ich plany są bardzo realne, bo jak wskazuje agencja Analysys Mason w naszym kraju 5G przyniesie największe korzyści dla przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, logistycznej oraz transportowej. 

Produkcja technologii 5G w Tczewie

Technologia 5G jest w stanie zapewnić Polsce rozwój gospodarki, zanim stanie się powszechna. Wszystko za sprawą tego, że to właśnie w Tczewie produkowane są nadajniki i układy baseband przez firmę Ericson, które są przeznaczone do obsługi sieci 4G i 5G, nie tylko w naszym kraju, ale i całej Europie. 

Wprowadzenie sieci 5G w Polsce da nowe miejsca pracy w fabrykach zajmujących się wytwarzaniem niezbędnych do jej obsługi urządzeń i elementów infrastruktury technicznej, a także usprawni przebieg procesów firm, które będą z niej korzystać. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie lustro do łazienki okrągłe czy prostokątne? Czym kierować się podczas wyboru?
Jakie lustro do łazienki okrągłe czy prostokątne? Czym kierować się podczas wyboru?
Dobrze dobrane lustro łazienkowe, to niezwykle ważny element wyposażenia, który może doskonale podkreślić stylistykę wnętrza, w którym się znajduje. Dlatego szczególnie ważne jest, aby wybrać odpowiedni model do aranżacji panującej w naszej łazience. Idealne lustro wprowadzi doskonałą harmonię do pomieszczenia i może w bardzo atrakcyjny sposób wizualnie je powiększyć.
Jak wybór odpowiednich dodatków może podnieść standard Twojej restauracji
Jak wybór odpowiednich dodatków może podnieść standard Twojej restauracji
Odkryj, jak starannie dobrane dodatki mogą znacznie podnieść standard Twojej restauracji, zwiększyć zadowolenie klientów i wpłynąć na wzrost obrotów.
Jakie zabezpieczenia do mieszkania w bloku?
Jakie zabezpieczenia do mieszkania w bloku?
Mieszkasz w bloku i zastanawiasz się, jak możesz zabezpieczyć swoje mieszkanie przed włamaniem i kradzieżą? Podpowiadamy, w jaki sposób chronić się przed intruzami i zawsze mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w mieszkaniu.
Ostatnie wpisy