Aplikacja dla chorych na hashimoto

Aplikacja dla chorych na hashimoto

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Hashimoto jest bardzo popularną chorobą, zwłaszcza wśród kobiet. Niestety nie można jej wyleczyć, jednak naukowcy mocno starają się, by chorzy cierpieli jak najmniej. 

Dla wszystkich chorych na Hashimoto powstała specjalna aplikacja „Step by step to remission”, która może pomóc w walce z najbardziej uciążliwymi objawami.

Polska inżynier twórczynią innowacyjnej aplikacji

Inżynier Ewa Galant stworzyła bardzo nowoczesną oraz unikatową na skalę światową aplikację dla chorych na Hashimoto. Ma ona na celu przeprowadzić pacjenta przez jego chorobę, wspomóc w walce o lepsze samopoczucie oraz leczeniu.

Hashimoto ma swoje remisje, kiedy pacjent nie odczuwa takich objawów jak zmęczenie, uderzenia gorąca, problemy z łaknieniem, naprzemienne tycie i chudnięcie. Aplikacja oferuje wsparcie w leczeniu: przypomina o zasadach, jakie są ważne dla pacjenta, aby mógł wydłużyć remisję tej choroby. Znajdują się w niej wskazówki na temat rytmu dobowego, aktywności fizycznej oraz posiłków. Pacjent dzięki aplikacji może szukać wyzwalaczy, które zwiększają objawy choroby, a także śledzić symptomy choroby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Innowacyjne rozwiązania w zbiornikach na nawozy płynne
Innowacyjne rozwiązania w zbiornikach na nawozy płynne
Innowacje w dziedzinie zbiorników na nawozy płynne przyczyniają się do bardziej efektywnego i zrównoważonego zarządzania nawożeniem w rolnictwie oraz ogrodnictwie. Oto kilka innowacyjnych rozwiązań, które można znaleźć w nowoczesnych zbiornikach na nawozy płynne:
Jak dużo w domu może zmienić odpływ liniowy?
Jak dużo w domu może zmienić odpływ liniowy?
Odpływ liniowy to element wyposażenia łazienki lub kuchni, który może w znacznym stopniu wpłynąć na wygląd i funkcjonalność tych pomieszczeń. W porównaniu z tradycyjnymi odpływami, które są zazwyczaj niewielkimi otworami w ścianie lub podłodze, odpływy liniowe są dużymi, wąskimi rowkami, które ciągną się wzdłuż ściany lub podłogi. Dzięki temu są bardziej estetyczne i łatwiejsze w utrzymaniu czystości.
Rodzaje żarówek – nowoczesne i klasyczne
Rodzaje żarówek – nowoczesne i klasyczne
Jakie rodzaje żarówek wyróżniamy? Czym się charakteryzują poszczególne modele? Zajrzyjcie do naszego krótkiego przewodnika, aby poznać odpowiedzi!
Ostatnie wpisy