Jak wyłączyć reklamy spersonalizowane od Google?

Jak wyłączyć reklamy spersonalizowane od Google?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na podstawie historii przeglądania w wyszukiwarce internetowej i lokalizacji Google wyświetla tzw. spersonalizowane reklamy, które mają najbardziej pasować Twoim zainteresowaniom. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tego typu reklam. Jak to zrobić?

Wyłączanie reklam spersonalizowanych

Google zbiera informacje na nasz temat, takie jak historia wyszukiwania czy aktualna lokalizacja, a później wykorzystuje je po to, aby wyświetlić nam reklamy, które potencjalnie mają nas zainteresować. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich reklam, oto instrukcja jak je wyłączyć: 

  1. Otwórz stronę Ustawienia reklam.
  2. Wybierz, gdzie zmiana ma obowiązywać:
    • Na wszystkich urządzeniach: w razie potrzeby zaloguj się, wybierając w prawym górnym rogu Zaloguj się. Wykonaj odpowiednie czynności.
    • Na bieżącym urządzeniu lub w przeglądarce: nie loguj się.
  3. Wyłącz Personalizacja reklam.

Źródło: https://support.google.com/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Android TV – jakie urządzenia Ci się przydadzą?
Android TV – jakie urządzenia Ci się przydadzą?
Serwisy streamingowe, telewizja naziemna i telewizory z systemem Smart TV oferują nam coraz więcej. Przyglądamy się Androidowi TV.
Jak przetrzymywać kosztowności w domu – wybór sejfu domowego
Jak przetrzymywać kosztowności w domu – wybór sejfu domowego
Przetrzymywanie kosztowności w domu wiąże się z pewnym ryzykiem, bowiem zawsze możemy stać się ofiarą złodziei. Jednak czy rzeczywiście nie można się przed tym zabezpieczyć? Jest kilka sposobów, aby efektywnie przechowywać cenne rzeczy w domu, i to przy niskim nakładzie finansowym.
Jak wybrać dobry kocioł na pellet?
Jak wybrać dobry kocioł na pellet?
Obecnie każdy z nas zwraca uwagę na to, jaki system grzewczy będzie dbał o zapewnienie nam komfortu cieplnego w domu. Dawniej, większość z nas wybierała ogrzewanie elektryczne - czemu trudno się dziwić.
Ostatnie wpisy