Jak połączyć lodówkę z WiFi?

Jak połączyć lodówkę z WiFi?

RTV i AGD
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie również lodówki mają dostęp do Wi-Fi, który bardzo pomaga w obsłudze urządzenia. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi, aby móc korzystać z pełni jej możliwości.

Jakie są zalety lodówki z Wi-Fi?

Wiele modeli lodówek z dostępem do Wi-Fi ma możliwość robienia notatek, np. zapisywania przepisów, domowych obowiązków, itp. Lodówka również pozwala na zajrzenie do urządzenia w zdalny sposób, przez umieszczone w niej kamery. Dzięki tej opcji już nigdy nie kupisz dwa razy tego samego produktu, a tworzenie listy zakupów okaże się zbędne.

Wi-Fi w lodówce pozwoli również zdalnie sprawdzać temperaturę lub wykonać diagnostykę.

Jak skonfigurować lodówkę z Wi-Fi?

Konfiguracja lodówki z Wi-Fi jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie pobrać aplikację LG Smart ThinQ, która znajdziesz m.in. w Play Market oraz App Store. Kiedy znajdzie się ona na Twoim telefonie, należy podążać za instrukcjami w aplikacji, a następnie wcisnąć ikonę Wi-Fi na lodówce i przytrzymać ją przez kilka sekund. Kiedy symbol sieci bezprzewodowej przestanie migać i zacznie świecić światłem ciągłym, to znak że ustawienie jest zakończone.

Lodówkę możesz łatwo skonfigurować ze smartfonem, tabletem lub smart TV.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Derrick 04.11.2022

    od dwóch godzin próbuję i nic nie działa – kod wr , nie wiadomo gdzie to jest ( po wstawieniu lodówki zwłaszcza)- niby proste:((

Rekomendowane
Sztuka pakowania – jak zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem?
Sztuka pakowania – jak zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem?
Pakowanie produktów jest kluczowym elementem procesu sprzedaży, szczególnie w branży e-commerce, gdzie produkty muszą być dostarczone do klientów w idealnym stanie. Pakowanie stanowi także integralną część doświadczenia klienta, wpływając na pozytywne lub negatywne wrażenia związane z marką. Jak zatem zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem podczas transportu?
Pierwszy telewizor ze składanym ekranem
Pierwszy telewizor ze składanym ekranem
Technologia we współczesnych czasach postępuje niezwykle szybko. Dzisiaj poznamy ciekawostkę ze świata szklanych ekranów, która zrewolucjonizuje (bądź nie) ponownie nasze życie.
Wybór łóżka – na co warto zwrócić uwagę?
Wybór łóżka – na co warto zwrócić uwagę?
Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie łóżka? Przeczytaj, jaki mebel kupić, aby cieszyć się długim, spokojnym i komfortowym snem.
Ostatnie wpisy