Jak połączyć lodówkę z WiFi?

Jak połączyć lodówkę z WiFi?

RTV i AGD
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie również lodówki mają dostęp do Wi-Fi, który bardzo pomaga w obsłudze urządzenia. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi, aby móc korzystać z pełni jej możliwości.

Jakie są zalety lodówki z Wi-Fi?

Wiele modeli lodówek z dostępem do Wi-Fi ma możliwość robienia notatek, np. zapisywania przepisów, domowych obowiązków, itp. Lodówka również pozwala na zajrzenie do urządzenia w zdalny sposób, przez umieszczone w niej kamery. Dzięki tej opcji już nigdy nie kupisz dwa razy tego samego produktu, a tworzenie listy zakupów okaże się zbędne.

Wi-Fi w lodówce pozwoli również zdalnie sprawdzać temperaturę lub wykonać diagnostykę.

Jak skonfigurować lodówkę z Wi-Fi?

Konfiguracja lodówki z Wi-Fi jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie pobrać aplikację LG Smart ThinQ, która znajdziesz m.in. w Play Market oraz App Store. Kiedy znajdzie się ona na Twoim telefonie, należy podążać za instrukcjami w aplikacji, a następnie wcisnąć ikonę Wi-Fi na lodówce i przytrzymać ją przez kilka sekund. Kiedy symbol sieci bezprzewodowej przestanie migać i zacznie świecić światłem ciągłym, to znak że ustawienie jest zakończone.

Lodówkę możesz łatwo skonfigurować ze smartfonem, tabletem lub smart TV.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Derrick 04.11.2022

    od dwóch godzin próbuję i nic nie działa – kod wr , nie wiadomo gdzie to jest ( po wstawieniu lodówki zwłaszcza)- niby proste:((

Rekomendowane
Co potrzebne jest do obróbki betonu i drewna?
Co potrzebne jest do obróbki betonu i drewna?
Obróbka materiału jest nieodłącznym elementem procesu produkcji w każdej branży. Modyfikować i kształtować trzeba nawet najtrudniejsze tworzywa, potrzebne są tylko odpowiednie narzędzia. Dowiedz się, jakie narzędzia są niezbędne przy obróbce betonu oraz drewna.
Praktyczne i stylowe rozwiązania do małych przestrzeni: pojemnik na pościel w wersalkach
Praktyczne i stylowe rozwiązania do małych przestrzeni: pojemnik na pościel w wersalkach
Odkryj praktyczne i stylowe sposoby na optymalizację małych przestrzeni. Dowiedz się, jak funkcjonalnie wykorzystać pojemnik na pościel w wersalkach, zyskując dodatkowe miejsce do przechowywania.
Zanurz się w fascynującym świecie wirtualnej rozrywki
Zanurz się w fascynującym świecie wirtualnej rozrywki
Zagraj w niezapomniane gry i odkryj fascynujący świat rozrywki. Przygotuj się na emocje, przygody i niesamowitą zabawę/
Ostatnie wpisy