Głosowa obsługa toalety – hit czy niepotrzebny gadżet?

Głosowa obsługa toalety – hit czy niepotrzebny gadżet?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Inteligentna łazienka staje się coraz bardziej zaawansowana. Nowoczesne urządzenia w smart home mają ułatwić zwykłe czynności. Co potrafią najnowsze gadżety do łazienek?

Inteligentne rozwiązania coraz popularniejsze wśród producentów

Producenci elementów wyposażenia łazienek coraz częściej sięgają po nowoczesne rozwiązania, które zwiększają komfort użytkowania smart home. W sprzedaży można znaleźć wanny, które za pomocą odpowiedniej aplikacji same napełniają się wodą, lustra z telewizorem i muzyką, a to wszystko sterowane za pomocą komend głosowych lub aplikacji w smartfonie.

Co potrafi nowoczesna toaleta? 

Producenci jednej z głównych marek wyposażenia łazienek twierdzą, że przełomowym gadżetem w smart home będzie inteligentna misa WC, która reaguje na komendy głosowe. Taka misa dostępna jest na rynku od niedawna i w pełni integruje się z systemem w smart home. Misa WC jest sterowana za pomocą głosu lub aplikacji.

Misa WC wyposażona jest w szereg ciekawych gadżetów, dzięki którym korzystanie z toalety stanie się prawdziwą przyjemnością. Nowatorska misa WC ma system podgrzewania deski, dzięki czemu deska może być przyjemnie ciepła. Podczas korzystania z toalety misa WC może też ogrzać stopy. Ostatnią ciekawą funkcją jest możliwość odtwarzania ulubionej muzyki podczas korzystania.

Nowoczesna misa WC zapewnia również bezdotykowe podnoszenie i opuszczanie deski oraz spłukiwanie. Wbudowany jest tryb oszczędnego spłukiwania wody, dzięki czemu jest to nowoczesne i proekologiczne rozwiązanie.

Nowoczesną misą WC można sterować za pomocą komend głosowych lub przy pomocy aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Czy warto inwestować w ten gadżet? 

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Głosowa obsługa toalety jest wygodnym gadżetem, który zwiększa komfort podczas korzystania z misy WC. Będzie to przydatne dla osób, które zapominają spłukać po sobie toaletę. Dla niektórych nowoczesna misa WC będzie obowiązkowym elementem wyposażenia w smart home.

Nowoczesne rozwiązania podnoszące komfort korzystania z łazienki

W nowoczesnych łazienkach stosowane są rozwiązania, które podnoszą komfort korzystania z tego pomieszczenia.

Zdalne napełnianie wanny, muzyka i światło

Wiele osób po ciężkim dniu pracy nie ma siły ani ochoty czekać, aż wanna napełni się wodą. Dlatego też często wybierają prysznic zamiast kąpieli w wannie. W smart home woda nalewa się sama. Za pomocą aplikacji można ustawić ulubioną muzykę i przyciemnić światło – to wszystko można zrobić z dowolnego miejsca w domu. W trakcie kąpieli za pomocą komend głosowych można sterować muzyką i światłem.

>> Zobacz też: Oczyszczacz powietrza – jaki wybrać? Czy warto?

Wielofunkcyjna kabina prysznicowa

Nowoczesne kabiny prysznicowe oferują różne programy do masaży wodnych. Za pomocą komend głosowych można w niej również odebrać połączenie lub sprawdzić skrzynkę mailową – wystarczy tylko podłączyć kabinę ze smartfonem za pomocą aplikacji.

Lustro z wbudowanym ekranem

W łazience w smart home znajdują się lustra z wbudowanym ekranem telewizora. Dzięki temu myjąc zęby, można obejrzeć poranne wiadomości lub robiąc makijaż równocześnie posłuchać muzyki lub odczytać maila. Wieczorem łazienka może stać się kinem domowym. Ekran telewizora po wyłączeniu wygląda jak normalne lustro, a to wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnej transmisji danych.

Toaleta z funkcją bidetu

Miska WC z funkcją bidetu jest świetną propozycją dla minimalistów, którzy lubią nowoczesne rozwiązania. Za pomocą aplikacji można wybrać kierunek, siłę strumienia i temperaturę wody oraz opcję suszenia ciepłym powietrzem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fotowoltaika – czy ma sens?
Fotowoltaika – czy ma sens?
Czy fotowoltaika jest opłacalna?
Gdzie trzymać pieniądze i biżuterię w domu?
Gdzie trzymać pieniądze i biżuterię w domu?
Bezpieczne przechowywanie pieniędzy i biżuterii w domu: Sprawdź najlepsze sposoby na ochronę swoich wartościowych przedmiotów.
Najgorętsze premiery gier w 2022!
Najgorętsze premiery gier w 2022!
W 2022 roku pojawi się sporo wyczekiwanych gier. Prezentujemy najgorętsze premiery!
Ostatnie wpisy