728 x 90

Artykuł sponsorowany

Wyposażenie przydatne w nowoczesnej łazience

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Wyposażenie przydatne w nowoczesnej łazience

Łazienka nowoczesna, funkcjonalna, ale z pomysłem. Co powinno się w niej znaleźć? Gdzie szukać odpowiednich akcesoriów? Sprawdź to!

Urządzasz nowoczesną łazienkę? Sprawdź, co koniecznie powinno się w niej znaleźć. To rozwiązania, z których warto korzystać!

Nowoczesna łazienka – jakie wyposażenie jest niezbędne?

Na początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym konkretnie jest nowoczesna łazienka, co ją wyróżnia? Na pewno mowa tu o pomieszczeniu wykorzystującym nowoczesne technologie, z ergonomicznymi rozwiązaniami, a przy tym estetycznym oraz oczywiście jak najbardziej funkcjonalnym. Wszystko, zarówno baterie łazienkowe jak i poszczególne płytki jest tu przemyślane.

Wśród niezbędnych elementów w takiej łazience można wymienić m.in.: 

  • prysznic – jest bardziej ekonomiczny i ekologiczny niż wanna, pozwala zaoszczędzić wodę i czas. Nowoczesne prysznice posiadają funkcje masażu, deszczownicę, hydromasaż czy parę, co poprawia komfort użytkowania,
  • wc z funkcją bidetu – jest to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia komfort, higienę i oszczędność wody. W jednym urządzeniu łączy funkcję toalety i bidetu, a poza tym posiada funkcje odświeżania, ogrzewania i suszenia powietrza,
  • szafkę z lustrem – jest niezbędna w łazience, pozwala na przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych, a jednocześnie stanowi element dekoracyjny i funkcjonalny,
  • system wentylacyjny – zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i usuwa wilgoć, co zapobiega powstawaniu pleśni i zapewnia higieniczne warunki użytkowania łazienki.

O tym na pewno nie można zapomnieć, ale to nie jedyne, o co warto zadbać.

Wyposażenie łazienki – trendy i innowacje na rynku

Przyjrzyjmy się dominującym na rynku trendom, których poznanie pozwoli zaprojektować nowoczesną łazienkę marzeń. Bardzo interesująca jest w tym przypadku technologia smart home, która z powodzeniem może sprawdzać się również w łazience. Jak sprawdzi się ona w tym pomieszczeniu? Chociażby poprzez inteligentne lustro czy systemy oświetleniowe.

W nowoczesnej łazience warto zadbać także o systemy zmiękczające wodę, co pozwala na lepszą pielęgnację skóry i włosów oraz na zwiększenie trwałości sprzętu sanitarnego. 

Minimalizm w łazience – mocny trend!

Wśród dominujących trendów uwagę zwraca również moda na minimalizm, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza kiedy decydujemy o wyglądzie naszego wnętrza. Obecnie bardzo popularne są łazienki, które charakteryzują się prostotą i elegancją. Dominują w nich jasne kolory i proste linie, a meble i akcesoria są bardzo funkcjonalne i niezwykle ergonomiczne. 

Jednym z najnowszych trendów są również kolorowe płytki – z całą pewnością warto pomyśleć również o takim rozwiązaniu. 

Wyposażenie nowoczesnej łazienki – gdzie szukać konkretnych produktów?

Wiesz, czego chcesz, ale zastanawiasz się, gdzie tego szukać? Z pomocą przychodzą specjalistyczne sklepy internetowe. Na https://deton.pl/ znajdziesz rozwiązania, które pomogą ci w urządzeniu nowoczesnej łazienki marzeń.

Zdj. główne: intan Indiastuti/unsplash.com

Monika Zysk
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy