728 x 90

Nowoczesne gadżety a zdrowie – które z nich warto mieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nowoczesne gadżety a zdrowie – które z nich warto mieć?

Dzięki nowoczesnej technologii możesz skutecznie zadbać o swoje zdrowie! Sprawdź, w co zainwestować, by skuteczniej kontrolować swoje parametry życiowe lub jakość powietrza!

Z roku na rok rynek dostarcza nam coraz więcej sprzętu, dzięki któremu możemy kontrolować nasze zdrowie, a nawet je sobie zapewnić. Kontrola pulsu, ciśnienia, ciepłoty ciała, regulacja wilgotności powietrza w pomieszczeniu, oczyszczanie powietrza, a jest to tylko kropla w morzu oferowanych nam możliwości.

Smartwatch

Inteligentne zegarki, to nie tylko stylowy wygląd i elektryczny panel, na którym pokazuje się godzina. Dzięki nim sprawdzisz poziom nasycenia krwi tlenem, wykonasz proste i szybkie badanie podobne do EKG, skontrolujesz temperaturę ciała, ilość snu lub jakie treningi musisz wykonać. W zależności od producenta i ilości funkcji, ich cena waha się w przedziale od 100,00 zł do nawet 2 000,00 zł.

Oczyszczacz powietrza

Urządzenie przydatne szczególnie w dużych miastach, gdzie wskaźniki jakości powietrza nie wykazują jego czystości. W zależności od ceny (250,00 zł – 6 000,00 zł), otrzymasz różne funkcje i usprawnienia. W droższych modelach będziesz mógł łączyć się z Wi-Fi, co umożliwi sterowanie zdalne, spadnie też poziom emitowanego hałasu, wzrośnie wydajność i maksymalna wielkość pomieszczenia, jakie może być oczyszczane z szkodliwych pyłów i gazów, otrzymasz wbudowany nawilżacz powietrza.

Szczoteczka soniczna

Uśmiech jest jedną z naszych wizytówek. Dzięki szczoteczce sonicznej dbanie o zęby będzie jeszcze skuteczniejsze. Jej działanie opiera się na emitowaniu fal dźwiękowych, które oczyszczą m.in. przestrzenie międzyzębowe. Oprócz tego, szczoteczka wykonuje również ruchy mechaniczne, które w połączeniu z falami sonicznymi tworzą aktywną chmurę bąbelków, wspomagając proces mycia. Jak większość nowoczesnych urządzeń, to również połączysz ze swoim telefonem, a codzienną pielęgnację wspomoże specjalna aplikacja.  Cena szczoteczki sonicznej wynosi od 20,00 zł – 1 200,00 zł.

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy