728 x 90

Lodówki z wymiennymi panelami, czyli rewolucja od Samsunga

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Lodówki z wymiennymi panelami, czyli rewolucja od Samsunga

Marka Samsung stworzyła lodówki, które mają przede wszystkich dopasowywać się do naszych potrzeb estetycznych. Sprawdź, czym jest innowacyjna seria Bespoke.

Innowacyjna linia Bespoke to nowa seria personalizowanych produktów AGD marki Samsung. Wśród nich znajdują się lodówki z wymiennymi panelami zewnętrznymi, dostępnymi w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych. 

Lodówka skrojona na miarę

Lodówki Bespoke stworzone przez markę Samsung mają przede wszystkich dopasowywać się do naszych potrzeb estetycznych. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą aby lodówka była zakamuflowana w przestrzeni kuchennej, ale także dla tych, którzy chcą by była wyróżniającym się dodatkiem w kuchni. czy stanowiła jej mocny element. Wybierać można z wielu materiałów, nie tylko metalu, ale także w ofercie dostępne jest szkło satynowe, czyste szkło, a to wszystko w niezwykle bogatej palecie kolorów. Założeniem twórców jest sprostanie wymaganiom klientów, którzy od sprzętów kuchennych wymagają nie tylko funkcjonalności, ale także estetyki.

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy