728 x 90

Jak połączyć lodówkę z WiFi?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jak połączyć lodówkę z WiFi?

Lodówki z Wi-Fi to nowość na rynku. Są coraz bardziej popularne i użytkownicy tych urządzeń bardzo chwalą sobie ich funkcjonalność. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi.

Obecnie również lodówki mają dostęp do Wi-Fi, który bardzo pomaga w obsłudze urządzenia. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi, aby móc korzystać z pełni jej możliwości.

Jakie są zalety lodówki z Wi-Fi?

Wiele modeli lodówek z dostępem do Wi-Fi ma możliwość robienia notatek, np. zapisywania przepisów, domowych obowiązków, itp. Lodówka również pozwala na zajrzenie do urządzenia w zdalny sposób, przez umieszczone w niej kamery. Dzięki tej opcji już nigdy nie kupisz dwa razy tego samego produktu, a tworzenie listy zakupów okaże się zbędne.

Wi-Fi w lodówce pozwoli również zdalnie sprawdzać temperaturę lub wykonać diagnostykę.

Jak skonfigurować lodówkę z Wi-Fi?

Konfiguracja lodówki z Wi-Fi jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie pobrać aplikację LG Smart ThinQ, która znajdziesz m.in. w Play Market oraz App Store. Kiedy znajdzie się ona na twoim telefonie, należy wcisnąć ikonę Wi-Fi na urządzeniu i przytrzymać ją przez kilka sekund. Kiedy symbol sieci bezprzewodowej przestanie migać i zacznie świecić światłem ciągłym, to znak że ustawienie jest zakończone.

Lodówkę możesz łatwo skonfigurować ze smartfonem, tabletem lub smart TV.

Anna Dobrut
Anna Dobrut
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *