728 x 90

Jak połączyć lodówkę z WiFi?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jak połączyć lodówkę z WiFi?

Lodówki z Wi-Fi to nowość na rynku. Są coraz bardziej popularne i użytkownicy tych urządzeń bardzo chwalą sobie ich funkcjonalność. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi.

Obecnie również lodówki mają dostęp do Wi-Fi, który bardzo pomaga w obsłudze urządzenia. Sprawdź, jak połączyć lodówkę z Wi-Fi, aby móc korzystać z pełni jej możliwości.

Jakie są zalety lodówki z Wi-Fi?

Wiele modeli lodówek z dostępem do Wi-Fi ma możliwość robienia notatek, np. zapisywania przepisów, domowych obowiązków, itp. Lodówka również pozwala na zajrzenie do urządzenia w zdalny sposób, przez umieszczone w niej kamery. Dzięki tej opcji już nigdy nie kupisz dwa razy tego samego produktu, a tworzenie listy zakupów okaże się zbędne.

Wi-Fi w lodówce pozwoli również zdalnie sprawdzać temperaturę lub wykonać diagnostykę.

Jak skonfigurować lodówkę z Wi-Fi?

Konfiguracja lodówki z Wi-Fi jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie pobrać aplikację LG Smart ThinQ, która znajdziesz m.in. w Play Market oraz App Store. Kiedy znajdzie się ona na Twoim telefonie, należy podążać za instrukcjami w aplikacji, a następnie wcisnąć ikonę Wi-Fi na lodówce i przytrzymać ją przez kilka sekund. Kiedy symbol sieci bezprzewodowej przestanie migać i zacznie świecić światłem ciągłym, to znak że ustawienie jest zakończone.

Lodówkę możesz łatwo skonfigurować ze smartfonem, tabletem lub smart TV.

1 komentarz
Anna Dobrut
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy