728 x 90

O portalu

Nowoczesne technologie są na wyciągnięcie Twojej ręki! Z portalem rockethome.pl stworzysz inteligentny dom, który będzie źródłem niesamowitej rozrywki i bezpieczeństwa dla Twoich domowników. Innowacyjne rozwiązania sprawią także, że będziesz mieć więcej funkcjonalności w czterech ścianach, które z kolei przełożą się na komfort i oszczędność czasu. Przeprowadzimy Cię krok po kroku w procesach zakupu sprzętu, podłączenia go, a także dalszej eksploatacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Zacznij przeglądać portal rockethome.pl i przenieś się w świat smart home.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 • Zespół redakcyjny

  Anna Dobrut
  Zajmuje się copywritingiem – od niedawna prowadzi własną firmę Hero-Writer, która zajmuje się marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Interesuje się nowymi trendami wnętrzarskimi oraz budowlanymi.

  Zobacz wpisy autora

  Anna Sacharewicz
  Twórczyni treści. Ideały zero waste i ochrona środowiska są bliskie jej sercu. Potrafi każdego przekonać do małych zmian, które pomagają dbać o naszą planetę.

  Zobacz wpisy autora

  Izabela Łuba
  Z wykształcenia Inżynier Zarządzania i Produkcji, z doświadczenia zawodowego specjalista od elektronicznych zabezpieczeń budynków oraz instalacji inteligentnego domu. Prywatnie miłośniczka gier komputerowych oraz nowych technologii.

  Zobacz wpisy autora

  Kamil Michaluk
  Ceni sobie zieleń i ciekawie urządzone przestrzenie. Imponuje mu zwłaszcza ponowne wykorzystanie różnych materiałów – starego drewna, cegły, kamienia. Chętnie odpoczywa również w ogrodzie i przy dobrej książce. Lubi dzielić się tym, czego się nauczył – stąd wybrał zawód redaktora i autora tekstów.

  Zobacz wpisy autora

  Nicole Staniszewska
  W jej mieszkaniu dominuje biel i minimalizm. Śledzi na bieżąco trendy i wyciąga z nich to co najbardziej przekonujące. Uwielbia sport i poszerzać wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania i wegetarianizmu.

  Zobacz wpisy autora