728 x 90

Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nowa funkcja Memory od Asystenta Google – przydatny organizer

Poznaj Memory, czyli nową funkcję Asystenta Google, którą planuje uruchomić technologiczny gigant.

Asystent Google to bardzo pomocne narzędzie, które cały czas jest dopracowywane i dopasowywane do potrzeb użytkowników. Firma jest obecnie w trakcie prac nad nową funkcją pod nazwą Memory.

Narzędzie Asystent Google pozwala komunikować się ze smartfonem za pośrednictwem głosu. Jak dotąd służyło głównie do wydawania poleceń oraz uzyskiwania odpowiedzi na różnorodne pytania.

Nowa funkcja, którą planuje wprowadzić firma Google, będzie działać na zasadzie wirtualnego organizera. Ma umożliwiać zapisywanie takich elementów zawartości smartfona, jak: zrzuty ekranu, linki, obrazy, muzyka, notatki, przypomnienia oraz wiele więcej. Aby to zrobić, wystarczy dać słowną komendę lub użyć skrótu na ekranie głównym. Dzięki Memory wszystko znajdzie się w jednym miejscu, a następnie z łatwością będzie można do tego wrócić i odszukać to, czego potrzebujemy. Jednocześnie funkcja pozwoli na podgląd zawartości. Ma oferować również inne opcje w rodzaju śledzenia przesyłek, sprawdzania statusu lotu czy czasu gotowania. Funkcja Memory jest obecnie w fazie testowej i jeszcze nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzona do użytku.

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy