728 x 90

Aplikacja dla chorych na hashimoto

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Aplikacja dla chorych na hashimoto

Aplikacja „Step by step to remission” to innowacyjna aplikacja dla chorych na Hashimoto. Może znacznie pomóc osobom z zaburzeniami pracy tarczycy i zwiększyć ich szanse na częstsze remisje choroby.

Hashimoto jest bardzo popularną chorobą, zwłaszcza wśród kobiet. Niestety nie można jej wyleczyć, jednak naukowcy mocno starają się, by chorzy cierpieli jak najmniej. 

Dla wszystkich chorych na Hashimoto powstała specjalna aplikacja „Step by step to remission”, która może pomóc w walce z najbardziej uciążliwymi objawami.

Polska inżynier twórczynią innowacyjnej aplikacji

Inżynier Ewa Galant stworzyła bardzo nowoczesną oraz unikatową na skalę światową aplikację dla chorych na Hashimoto. Ma ona na celu przeprowadzić pacjenta przez jego chorobę, wspomóc w walce o lepsze samopoczucie oraz leczeniu.

Hashimoto ma swoje remisje, kiedy pacjent nie odczuwa takich objawów jak zmęczenie, uderzenia gorąca, problemy z łaknieniem, naprzemienne tycie i chudnięcie. Aplikacja oferuje wsparcie w leczeniu: przypomina o zasadach, jakie są ważne dla pacjenta, aby mógł wydłużyć remisję tej choroby. Znajdują się w niej wskazówki na temat rytmu dobowego, aktywności fizycznej oraz posiłków. Pacjent dzięki aplikacji może szukać wyzwalaczy, które zwiększają objawy choroby, a także śledzić symptomy choroby.

Anna Dobrut
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy