728 x 90

Allegro kieruje swoją ofertę do firm – biznesowe zakupy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Allegro kieruje swoją ofertę do firm – biznesowe zakupy

Prowadzisz własny biznes? Przeczytaj o nowej ofercie Allegro.

Allegro uruchomiło nową platformę skierowaną tylko dla firm i klientów biznesowych. Rozwiązanie to ma zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz możliwość odroczenia płatności do 60 dni. Nowa biznesowa platforma została uruchomiona z końcem lutego.

Allegro Biznes – dla wszystkich przedsiębiorców

Allegro Biznes jest nową platformą skierowana do wszystkich przedsiębiorców. W ofercie można znaleźć m.in. artykuły papiernicze, sprzęt IT oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia. Na nowej platformie można zakupić w korzystnej cenie produkty dla specyficznych branż np. stomatologii, warsztatów samochodowych.

Kompleksowa obsługa i atrakcyjne rabaty

Allegro Biznes jest platformą e-commerce, na której można znaleźć największą ofertę dla firm z sektora B2B. Obecnie na platformie znajduje się około 120 mln produktów od około 100 tys. sprzedawców. Klienci Allegro Biznes mogą skorzystać również z usługi Allegro Smart, co pozwala obniżyć koszty dostawy.

Odroczenie płatności do 60 dni

W Allegro Biznes przedsiębiorcy mogą skorzystać z odroczonej płatności, aż do 60 dni bez potrzeby składania wniosków o kredyt. Usługa jest możliwa dzięki fintech PragmaGO.

Źródło zdjęcia: Źródło: Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket/Getty Images

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy