728 x 90

Albicla popularniejsza w sieci niż… morsowanie! Czym zabłysnął portal?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Albicla popularniejsza w sieci niż… morsowanie! Czym zabłysnął portal?

Czym zabłysnął portal Ablicla? Na razie błędami, kopią regulaminu i skargami od użytkowników.

W sieci pojawił się nowy portal społecznościowy o nazwie Albicla. To polski odpowiednik Facebooka, który miał wyróżniać się wolnością słowa. W praktyce okazało się, że ma wiele luk, ale jego popularność zadziwia.

Popularność portalu Albicla

Jak donosi SentiOne na swoim profilu na Facebooku, zasięg Albicli, nowego prawicowego portalu społecznościowego, okazał się większy niż #morsowanie! To oznacza tylko jedno: o tym się mówi.

Kopia regulaminu z Facebooka i awarie

Niestety, właściciele serwisu Albicla chyba nie spodziewali się aż tak wielkiego zainteresowania. Zarządzanie portalem okazało się trudniejsze. Użytkownicy skarżyli się na długi czas oczekiwania na link aktywacyjnych, a także kopiowanie podpunktów regulaminu z Facebooka (wraz z linkami odsyłającymi). Wątpliwości dotyczą też bezpieczeństwa w sieci. Na kilka minut została wyłączona możliwość komentowania, ponieważ pojawiło się wiele profili i komentarzy niezgodnych z regulaminem. Jak się okazuje, Albicla nie poradziła sobie z niektórymi profilami, które okazały się trollami i atakami hakerskimi.

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy