728 x 90

Najlepsze gry na Xbox Series X i Xbox Series S

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Najlepsze gry na Xbox Series X i Xbox Series S

Konsole Xbox Series X i Xbox Series S zaliczyły w zeszłym roku wspaniały debiut. Sprawdź, jakie premiery gier przygotowali na nie deweloperzy.

Zarówno konsola Xbox Series X, jak również Xbox Series S zadebiutowały pod koniec zeszłego roku i zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów.

Obie konsole mają kilka dodatków, które różnią je od poprzedniczek, w tym możliwość gry multiplayer czy też wejścia na platformy do oglądania filmów i aplikacje. Oczywiście głównym zadaniem obu konsol jest możliwość grania w gry. Przedstawiamy więc najnowsze gry na konsole Xbox Series X i Xbox Series S, które na pewno zachwycą Cię grywalnością oraz grafiką.

FIFA 21

Fani tej futbolowej serii na pewno pamiętają czasy, kiedy grało się w nią jeszcze na Play Station 3. Wersja z 2021 roku powstała również na konsolę Xbox Series S. Ta gra o świecie piłki nożnej pozwala na rozgrywanie meczów towarzyskich, ale również rywalizację online. 

FIFA 21 to także nowi zawodnicy oraz ligi, dlatego gracz na pewno będzie miał zajęcie na wiele godzin. Najważniejszym atutem najnowszej gry FIFA jest znacznie polepszona grafika. Recenzenci zgodnie twierdzą, że nie była ona jeszcze nigdy tak blisko oprawy telewizyjnej.

Assassin’s Creed Valhalla

Słynny Assassin’s tym razem zmienia nieco formułę gry. Poprzednie części były mocniej osadzone w świecie anglosaskim. Najnowsza część Assassin’s Creed może nieco zaskoczyć fanów, ponieważ wcielamy się w Eivora – wikińskiego najeźdźcę, który ma prowadzić swój klan Kruka do walki przeciwko królestwom anglosaskim.

Co ważne, sami możemy dostosować wygląd głównego bohatera, jego ubiór czy płeć. To ciekawe odejście od dawnej formuły serii może dać nam sporo wyzwań, ale również dostarczy wielu godzin świetnej zabawy.

Doom Eternal

Również słynna strzelanka Doom zalicza w tym roku wielki powrót. Doom Eternal stara się przywrócić dawny blask z poprzedniej części, co jej się bardzo udaje. Na gracza czeka horda demonów, a także nowy arsenał broni, który znacznie rozszerzy akcję.

Anna Dobrut
Anna Dobrut
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy