728 x 90

Była moda na streaming jedzenia, a teraz… spania

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Była moda na streaming jedzenia, a teraz… spania

Streamowanie jedzenia stało się przeżytkiem. Nastał czas filmów, na których można oglądać śpiących streamerów! Sprawdź, na czym polega ten fenomen.

Streamerzy wciąż zaskakują swoich fanów nowymi pomysłami na zarabianie pieniędzy. Ostatnio modne były streamy z jedzenia. Hitem 2021 roku są jednak streamingi ze spania.

Streamowanie spania – nowa moda na Twitchu

Streamerzy, chcąc zwrócić uwagę na swoje kanały, wymyślają coraz to nowsze tematy do nagrywania live-ów. Streamowanie snu może wydawać się bardzo nudne, jednak youtuberzy i właściciele kont na Twitchu wymyślili urozmaicenie tego, wydawałoby się mało ekscytującego, zajęcia. Widzowie mogą kazać spać streamerowi w dziwnej pozycji, a także torturować go przez ciągłe budzenie. W trakcie snu są oni również podłączeni do urządzenia wskazującego fale mózgowe. To dość ciekawy eksperyment społeczny pokazujący, co streamer jest w stanie znieść dla kolejnych wpłat od widzów oraz subskrybcji.

Senne streamingi osiągnęły na You Tube swój szczyt oglądalności w styczniu 2021 roku. Już w pierwszych trzech tygodniach od pojawienia się tego fenomenu pojawiło się ponad 170 filmów o takiej tematyce.

Anna Dobrut
REDAKTOR
PROFIL

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy