728 x 90

Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Ekipa Friza na giełdzie – będzie kolejny fenomen?

Grupa twórców internetowych pod nazwą Ekipa bije rekordy popularności. Każdy ich projekt spotyka się z ogromnym entuzjazmem nastolatków i nie tylko. Twórcy internetowi wiedzą jak wykorzystać swoją sławę. Ich nowym celem jest wejście na giełdę? Czy i tam odniosą spektakularny sukces?

Grupa twórców internetowych doskonale wie jak wykorzystać swoje zasięgi i sławę. Każdy ich projekt spotyka się z ogromnym entuzjazmem nastolatków i nie tylko. Ich lody znikały ze sklepów w niewyobrażalnym tempie, na Youtubie śledzą ich miliony a filmy Ekipy utrzymują się na szczycie popularności.  Wykorzystując swoją spektakularną popularność firma zdecydowała wejść na giełdę.

Jak influencerzy wejdą na giełdę?

Ekipa Friza z Karolem Wiśniewskim na czele są niekwestionowanymi internetowymi idolami nastolatków. Wykorzystując swoją nadzwyczajną popularność postawili przed sobą nowe cele. Ekipa Holding wejdzie na giełdę przez połączenie z NewConnect, czyli Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym, które zajmuje się wspieraniem firm w pozyskiwaniu środków unijnych. Konkretnie rzecz biorąc BBI ma wyemitować nowe akcje serii F, które wyda akcjonariuszom Ekipa Holding. Ci w zamian przeniosą majątek Ekipa Holding na Beskidzkie Biuro Inwestycyjne. Następnie ma nastąpić zmiana nazwy BBI na Ekipa Holding i od tego momentu twórcy internetowi będą mogli sprzedawać swoje akcje na rynku.

Czy możemy spodziewać się kolejnego fenomenu?

Lody grupy influencerów biją rekordy popularności. W błyskawicznym tempie znikały ze sklepów. Ich producent czyli firma Koral nie nadążała z dostawą. Kanał Ekipa subskrybuje ponad 1,6 mln osób, a każde nowe nagranie odbija się szerokim echem wśród odbiorców. wszystko to może wskazywać, że ich pojawienie się na giełdzie również będzie fenomenem. Czy tak się jednak stanie? O tym zapewne przekonamy się niebawem. 

Polecane wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Top autorzy